Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam sizin yazılarınıza dikkat ediyorum birkaç gündür siyaset ve tarihi yakından takip ediyorsunuz sanırım. Hatta benim Çin ile ilgili konuma da yazmıştınız.

Sormamda sakınca yoksa. Acaba bir üniversite okuyor musunuz ve hangi bölüm?
Ben de ilgiliyim siyaset ve tarihe.

Sormak istediğim bir şey daha var. İsrail neden Filistin'e karşı bu kadar hızlı reaksiyon gösteremedi. Ben, İsrail direk kara harekatı yapıp hepsinin üstünden gelir diye tahmin ediyordum.

Ayrıca "volkankara74" ve "emre rekt" denen kullanıcıların yorumlarına pek fazla itibar etmeyin. Büyük ihtimalle aynı kişi yönetiyor veya birlikte hareket ediyorlar.

Yazılarını okudum dikkat ettim doğru yazılar yazmıyorsun insanları yanlış yönlendiren yazılar. Bu şahsın yazılarını da dikkate almayınız.

Ne yazık ki bu kişiler benim 1. derece yakınım ve ilişki kesemiyorum anlatıyorum filistinli Hamas'ın ne yaptığıni iyi yapıyorlar gebersinler hepsi vesaire diyorlar sonra Filistin'e yapılınca Allah belasını versin İsrail'in diyorlar.

Hocam evet haklısın deyip geçin. Sakın münakaşaya girmeyin kısır döngüye giriyor çünkü.Daha çok sinir ve stres oluyorsun.

Tamam baylar, konuyu kirletip tartışmaya döndürmeyin lütfen. Siz çok biliyorsunuz ve haklısınız. Anladık.

Yazılarını okudum dikkat ettim doğru yazılar yazmıyorsun insanları yanlış yönlendiren yazılar. Bu şahsın yazılarını da dikkate almayınız.
İnsanlar size niye itibar etsin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amaçları Türkiye'yi savaşa sokup sonra niye siz giriyorsunuz savaşa deyip Türkiye'ye saldırmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı