Gazze'de olan gelişmeler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de sizin gibi gülmek isterdim hocam. İnşallah yarın. Darılmazsınız umarım bana?
Benim Gazze ile ya da başka bir şeyler dalga geçtiğim yok. Siz ve yorumlarınız aykırı geliyor. Her konuda amaçsız olarak aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz. Ya gerçeklikle bağınız kopmuş ya da troll amacı ile yorum yapıyorsunuz. Başka bir açıklaması yok. Gerçekten bu konuda duyarlıysanız yorum yapmayı bırakın, faydanız yok ama zararınız çok.

Sİz haber yapmayın hocam diğer konuda bahsi geçen füzeler atıldı dediniz.

Yok, füzeler atıldı. Haberler karıştı. Şimdi siz gönderince fark ettim. Düzenliyorum tekrar, kusura bakmayın.

Benim Gazze ile ya da başka bir şeyler dalga geçtiğim yok. Siz ve yorumlarınız aykırı geliyor. Her konuda amaçsız olarak aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz. Ya gerçeklikle bağınız kopmuş ya da troll amacı ile yorum yapıyorsunuz. Başka bir açıklaması yok.

Kötü bir niyetim yok. Her lafımda ciddiyim. Farklı görüşlerde olabiliriz. Hiç önemli değil 👍.

Sabaha belli olur bakalım ya şimdi çok belirsiz neyin ne olduğu haber izliyim diyorum bana şehir manzarası gösteriyorlar denizli menizli :D.

İsrail Ordu Sözcüsü: Bütün dünya yanlış bilgi paylaşıyor. Bakın tekrar ediyorum. Gazze'ye kara girişi yok. Fakat hem karadan hem denizden hem havadan vuruyoruz. Bombardımana kara ateş destek vasıtalarımız tümüyle katkı yapıyor.

Yok, füzeler atıldı. Haberler karıştı. Şimdi siz gönderince fark ettim. Düzenliyorum tekrar, kusura bakmayın.

Kötü bir niyetim yok. Her lafımda ciddiyim. Farklı görüşlerde olabiliriz. Hiç önemli değil 👍.
Tabii yani şimdi senin 6 gördüğünü başkası 9 görür hocam da biraz absürt geliyor dedikleriniz nedense yanlış anlamayın da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı