Çözüldü GCAM klasörü nerededir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Redmi Note 11 Pro Plus modeline uygun GCAM indirdim, XML dosyasını GCAM klasörindeki Config dosyasının içine atacağım ama GCAM klasörünü bulamadım dosya yöneticisinde.

Çözüm
Öyle bir işe yarar mı ki? Shiftdelete kanalından izledim GCAM klasöründe başka dosyalar da var onların da GCAM klasöründe olması lazım? Yine de yapayım mi öyle?

GCAM'in ayarlar kısmında Config dosyasını aç diye bir seçenek olmasi gerekiyor, eğer yoksa kendin aç klasörü. 5-6 kere GCAM indirdim 1-2 tanesinde klasör yoktu kendim açtım ve çalıştı. Denemekte fayda var.
Direkt olarak telefon belleğinde GCAM adlı bir klasör var.

Screenshot_2022-07-29-21-45-49-52_55bef12f624c2b805189a6aa783c400d.jpg

İndirdigin GCAM hangisi bilmiyorum 20 tane varyantı var. Ayarlardan Config klasörü diye bir seçenek olması lazım, en azından benim kullandıklarımda böyleydi.

Eğer hala yoksa GCAM klasörünü kendin oluşturup Config'i icine kendin at.
Xiaomi tools sitesinden indirdim.

İndirdigin GCAM hangisi bilmiyorum 20 tane varyantı var. Ayarlardan Config klasörü diye bir seçenek olması lazım, en azından benim kullandıklarımda böyleydi.

Eğer hala yoksa GCAM klasörünü kendin oluşturup Config'i icine kendin at.

Öyle bir işe yarar mı ki? Shiftdelete kanalından izledim GCAM klasöründe başka dosyalar da var onların da GCAM klasöründe olması lazım? Yine de yapayım mi öyle?

GCAM'in ayarlar kısmında Config dosyasını aç diye bir seçenek olmasi gerekiyor, eğer yoksa kendin aç klasörü. 5-6 kere GCAM indirdim 1-2 tanesinde klasör yoktu kendim açtım ve çalıştı. Denemekte fayda var.

Çözüm
Aynı klasörün içinde atacaksın, ayarlardan Config seçiceksin. En azından bende oyleydi.
Teşekkürler.

Aynı klasörün içinde atacaksın, ayarlardan Config seçiceksin. En azından bende oyleydi.

Kamerada fotoğraf çekme tuşu ve galeri tuşlarının arasındaki siyah kısma basılı tuttugumda bir sayfa açılması gerekiyor du ama açılmadı.

Yaptım çok sağol

Aynı klasörün içinde atacaksın, ayarlardan config seçiceksin. En azından bende oyleydi.
Şimdi de uygulamadan atıyor.

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Kamerada fotoğraf çekme tuşu ve galeri tuşlarının arasındaki siyah kısma basılı tuttugumda bir sayfa açılması gerekiyor du ama açılmadı.

Yaptım çok sağ ol.

Şimdi de uygulamadan atıyor.

Config uyumlu olduğuna emin misin? Sonuçta sorununu halletmişsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı