GE66 Raider için fare, klavye, hoparlör ve monitör önerisi

Bütçeniz nedir?

En doğru fare önerisi için kullanım amacınız, elinizin boyutu ve tutuş şeklinizi de bilmemiz gerekiyor.

Klavye ve diğerleri için de kriterlerinizi bilmemiz gerek.

Bütçeniz nedir?

En doğru fare önerisi için kullanım amacınız, elinizin boyutu ve tutuş şeklinizi de bilmemiz gerekiyor.

Klavye ve diğerleri için de kriterlerinizi bilmemiz gerek.
Hepsinde de bütçe problemim yok ama öyle çok kaliteli bir şeye ihtiyacım da yok. Parmaklarım uzun. Işıl ışıl bir şey de istemiyorum. Kullanım amacım oyun ve tasarım. Klavye mekanik daha iyi imiş sanırım. Monitör ise biraz büyük olsun film izlemek için düşünüyorum.

Hepsinde de bütçe problemim yok ama öyle çok kaliteli bir şeye ihtiyacım da yok. Parmaklarım uzun. Işıl ışıl bir şey de istemiyorum. Kullanım amacım oyun ve tasarım. Klavye mekanik daha iyi imiş sanırım. Monitör ise biraz büyük olsun film izlemek için düşünüyorum.

Xm1r en iyi kablolu fare şu anda, kablosuz düşünürseniz G305 veya Orochi V2 bakabilirsiniz ancak eliniz büyükse küçük gelecektir. Bütçeniz daha da artarsa G Pro X Superlight E-spor oyuncularının yaygın olarak kullandığı bir fare.

Klavye olarak %60, TKL ve tam boy olarak üç farklı yaygın dizilim var, tasarımda da kullanacağınız için tam boy önereceğim. Apex Pro bütçesi yüksek olanlara genel olarak önerilen klavye, fiyatını hak eder mi bilmem. Daha ucuz isterseniz ROG Strix Scope RX önerebilirim, optik anahtarlarıyla gayet düşük gecikmeye sahip, ROG kalitesi de ayrı tabii ki. Tenkeyless olarak ROG Strix Scope TKL Deluxe veya Apex Pro TKL önerebilirim.

Hoparlör ve monitörler hakkında bilgim yok, kusura bakmayın.

Geri
Yukarı