GE70 laptopa 144 Hz monitör bağlamak

FrontPage.

Kilopat
Makaleler
3
Öncelikle laptopum MSI GE70 2OE 201TR:

Almak istediğim monitor bu:

Almak istediğim monitor modelinde net değilim fakat belirttiğim monitor tarzında olacak. Laptopumda hangi portlar mevcut bilmiyorum merak ettiğim 144 Hz kayıpsız almak için hangi porta ihtyiacım olacak? DVI ve display port farkını araştırdım fakat tam olarak anlayamadım. Değerli sosyal kullanıcıları aydınlatırsanız sevinirim.

Arkadaşlar yabancı kaynaklardan da araştırdığım üzere şöyle bir şeyler öğrendim;

Büyük ihtimalle laptopta mini displayport mevcuttur eve gidince iyice bir inceleyeceğim.

Ekran kartına baktım GTX 765M :
LCD – eDP 1.2 desteği

Yazıyor. Yaz sonuna doğru GTX 1070 alacağım onda 1.4 sağlıyor. Şu an merak ettiğim 1.2 ve 1.4 arasında bir fark olur mu ? ve ben display port tan mini display porta dönüştürücü alsam 144 Hz sağlıklı şekilde alabilir miyim ? Ve bana kablo önerebilir misiniz ? 40-50 liralık kablo için yurt dışından sipariş geçmeyeyim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
144Hz monitörden verim alabilmeniz için frame'i 144'e sabitlemeniz gerekir. En basitinden GTX 765M, CS:Go'da ortalama 100 frame alıyor. İlave olarak GE70'de sadece HDMI çıkışı var.

GE70 2OE | Laptops - The best gaming laptop provider | MSI Global

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

144Hz monitörden verim alabilmeniz için frame'i 144'e sabitlemeniz gerekir. En basitinden GTX 765M, CS:Go'da ortalama 100 frame alıyor. İlave olarak GE70'de sadece HDMI çıkışı var.

GE70 2OE | Laptops - The best gaming laptop provider | MSI Global

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

yanıtın için çok teşekkür ederim masaüstü kurmak istiyorum önden monitörü alayım diye düşünüyodum yalnız benim laptopta hiç bi şekilde mini display veya dvi falan yokmudur sadece hdmi mı varmış gerçekten üzer öyle ise eğer . hdmi dan da alabileceğimiz verimde 120 mhz bildiğim kadarıyla sanırım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı