Gears 5 Steam'de 92 TL!

Evet hatta en kral hikaye oyunlarından biri diye geçiyor. Oynayanlar da abartıyor olabilirler ama tatmin olma ihtimaliniz çok yüksek.
Halâ fiyatı 92 TL. Acaba bir şey mi deniyorlar?. Aynısını Forza'da da denesinler bence. :D

Pc de ''Gears of war'' çok beğenip oynamıştım. Gears of war 4 geçen sene biraz baktım kötü değildi ama başı etkilememişti. Sıkılmıştım.

''Gears 5'' bence çok iyi olmuş. Oyuna başladığımdan beri film mi izliyorum, oyun mu oynuyorum anlayamadım.

Grafikler inanılmaz iyi ve yüksek ''Fps'' alıyorsun. ''7680x1080'' çözünürlükte her şey en yüksekte 100 ''Fps'' alabiliyorum.

Sesler ''Dolby Atmos'' destekliyor. Öyle bir iki sahnede fark etmiyorsun. Kuşların uçması, tepeden bir şeyler düşmesi, yıkılması, tepeden damlayan su sesleri, helikopter sesleri durmaksızın 3 boyutlu ses deneyimi veriyor. Ben sesleri ''Denon AVR'' sistemle denedim.

Pc de oynuyorum ama ''Game pad'' le oynamak yinede zor olsa da çok zor olmuyor.

Uzun zamandır oynamak için can attığım bir oyun oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı