Forza Horizon 4 92 TL

Yalnız bir şey fark ettim. Standart sürüm 92 TL. Ultimate sürüm 150 TL. Fakat Ultimate eklenti yığınının tekli fiyatı 53,65 TL. Yani Standart sürüm alıp Ultimate eklentisini ayrıca alsak 145,65 TL yapıyor, 4,35 TL daha ucuz. Bence uğraşmaya değmez bir fark ama neden böyle bir fark var anlamadım.

Yalnız bir şey fark ettim. Standart sürüm 92 TL. Ultimate sürüm 150 TL. Fakat Ultimate eklenti yığınının tekli fiyatı 53,65 TL. Yani Standart sürüm alıp Ultimate eklentisini ayrıca alsak 145,65 TL yapıyor, 4,35 TL daha ucuz. Bence uğraşmaya değmez bir fark ama neden böyle bir fark var anlamadım.

Oh wait, bunu nasıl düşünememişler. Şimdi karşılaştırdım. Pakette bunlar yok. Ultimate'te var. Fakat bunlar da bu oyun için içerik kısmında yok. İlginç.
  • Formula Drift Car Pack
  • Car Pass

Oh wait, bunu nasıl düşünememişler. Şimdi karşılaştırdım. Pakette bunlar yok. Ultimate'te var.
  • Formula Drift Car Pack
  • Car Pass

Altını okudunuz mu acaba:

"Forza Horizon 4 Ultimate Eklenti Yığını; Forza Horizon 4 Car Pass, VIP Üyeliği, Formula Drift Araç Paketi, Best of Bond Araç Paketi ve Servet Adası ile LEGO Speed Champions oyun genişletmelerini içermektedir. Bu eklenti Forza Horizon 4 gerektirir (oyun ayrı satılır).

Oyununuzu bugün Ultimate'e yükseltin!"

Altını okudunuz mu acaba:

"Forza Horizon 4 Ultimate Eklenti Yığını; Forza Horizon 4 Car Pass, VIP Üyeliği, Formula Drift Araç Paketi, Best of Bond Araç Paketi ve Servet Adası ile LEGO Speed Champions oyun genişletmelerini içermektedir. Bu eklenti Forza Horizon 4 gerektirir (oyun ayrı satılır).

Oyununuzu bugün Ultimate'e yükseltin!"
Evet ürünlere bakıp yazdıktan sonra fark ettim. Paket olduğu için 5 TL gibi bir fark olması normal bence.
Sonradan zam gelir mi RDR online gibi? Zam gelecekse şimdi alayım.
Kimse net olarak bilemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı