Gears of War 2'yi PC'de emülatör ile oynamak

Dediğim gibi oyunu yeni öğrendiğim için elimde patchte yok haliyle. Benim anladığım kadarı ile Remastered Xbox One da var ve bu yeniden o konsola yapılması demek doğru değil mi.

Dediğim gibi oyunu yeni öğrendiğim için elimde patchte yok haliyle. Benim anladığım kadarı ile Remastered Xbox One da var ve bu yeniden o konsola yapılması demek doğru değil mi.
Hayır hocam size karşılaştırmalı link’i atayım

Soldaki eski sağdaki remastered versiyonu Xbox ve 360 konsoluna mevcut
2F40BABF-6700-4C5B-A5FC-6E91AB1B4340.jpeg

Hayır hocam size karşılaştırmalı Link'i atayım

Soldaki eski sağdaki Remastered versiyonu Xbox ve 360 konsoluna mevcutEki Görüntüle 1551116

Tamam işte Xbox için yeniden yapılmış benim dediğim gibi. Patch ile soldakinin sağdaki gibi yapılması için mantıken aynı emülatörde olması lazım. Sen sağdaki kaliteyi istiyorsan o oyunun direk sende olması gerekir benim düşünceme göre.

Tamam işte Xbox için yeniden yapılmış benim dediğim gibi. Patch ile soldakinin sağdaki gibi yapılması için mantıken aynı emülatörde olması lazım. Sen sağdaki kaliteyi istiyorsan o oyunun direk sende olması lazım benim düşünceme göre.
Hocam bu oyunun kaplama kalitesi emulatoru ile sapıtıyor’da o yüzden yanlış anlamayın

Hocam bu oyunun kaplama kalitesi emulatoru ile sapıtıyor'da o yüzden yanlış anlamayın

Emülatörler her zaman her oyunda kaliteli sunamıyorlar görüntüyü maalesef. Conker: Live and Reloaded mı yeni Remastered sürümün ismi? Xemu emulatör ile oynanış videosu koyulmuş youtubea. Baktığımda ISO dosyası boyutu da 3.6 GB kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Emülatörler her zaman her oyunda kaliteli sunamıyorlar görüntüyü maalesef. Conker: Live and Reloaded mı yeni Remastered sürümün ismi? Xemu emulatör ile oynanış videosu koyulmuş youtubea. Baktığımda ISO dosyası boyutu da 3.6 GB kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet bu teşekkür

Sen bu emülatör ve oyun ISO'sunu denedin mi?
Hocam ben normal versiyonu denedim (Nintendo 64) sonra hocam remasterde Versiyonu og Xbox’da olduğu için onun düzgün emulator,ünü bulamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı