Gece 2-3 gibi korku oyunu sarar mı?

Aklıma gelmişken Epic Games ücretsiz verdiği alien ısolatıon var. Outlast 1 havada karada gömer. Severek bitirdim. Aklıma gelen bunlar iş güç yorgunuyum iyi akşamlar iyi oyunlar.

Aklıma gelmişken Epic Games ücretsiz verdiği alien ısolatıon var. Outlast 1 havada karada gömer. Severek bitirdim. Aklıma gelen bunlar iş güç yorgunuyum iyi akşamlar iyi oyunlar.

Aa. O oyunu PS'de oynamıştım halen ücretsiz mi? Atmosferi çok çok hoştu.

Ben yanıma kedimi alarak korku oyunu oynuyorum...

🤣 🤣 🤣 Kuşum 2 hafta önce öldü ölmese onu alırdım :(

Piyasada adamakıllı korku oyunu yok maalesef, hep birinin bizi kovaladığı türden oyunlar var. Bomboş gerilim, phasmafobia güzel, tek kişi oynarsan biraz da moda girersen irkilebiliyorsun. Ben korkmasam da emf ölçer, hayalet telsizi veya ouija tahtası gibi parapsikolojik şeyleri çok sevdiğimden moda bürünüp oynuyorum geceleri. Işıklar kapalı, sadece bilgisayarın ışığıyla, kulaklık ve son ses.

Piyasada adamakıllı korku oyunu yok maalesef, hep birinin bizi kovaladığı türden oyunlar var. Bomboş gerilim, phasmafobia güzel, tek kişi oynarsan biraz da moda girersen irkilebiliyorsun. Ben korkmasam da emf ölçer, hayalet telsizi veya ouija tahtası gibi parapsikolojik şeyleri çok sevdiğimden moda bürünüp oynuyorum geceleri. Işıklar kapalı, sadece bilgisayarın ışığıyla, kulaklık ve son ses.
Control bir korku oyunu olmamasına rağmen güzel bir gerilim havası veriyor. Keşke korku oyunu yapımcıları jump scare tarzı ucuz işleri bırakıp kontrolün bu yanına osaklansa...

İndirime giriyor mu? Bir yayıncıda görmüştüm sanırım fakat emin değilim indirime girerse almak isterim.

Control bir korku oyunu olmamasına rağmen güzel bir gerilim havası veriyor. Keşke korku oyunu yapımcıları jump Scar'e tarzı ucuz işleri bırakıp kontrolün bu yanına osaklansa...

Aslında jump Scar'e dediğimiz olay bir korku oyununun olmazsa olması fakat oyun yapımcıları artık bunun suyunu çıkardığı için zevk alınmıyor, her dakika bir şeyin karşına yüksek sesle zıplamasındansa bize ne zaman çıkacağını belli etmeyen sağlam jump scarelar olsa çok güzel olurdu.

Geri
Yukarı