Gece gece ağlatacak film tavsiyesi

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi geceler herkese. Şarıl şarıl ağlatacak film önerisinde bulunabilir misiniz? :D Zaten duygusal bir insanım her şeye ağlarım ama daha dramatik bir film arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk sinemasından izlemediyseniz Umut filmini izlemenizi tavsiye ederim. Yabancı film istiyorsanız da daha önce izlemediyseniz Green Mile (Yeşil Yol) filmini önerebilirim.

Türk sinemasından izlemediyseniz Umut filmini izlemenizi tavsiye ederim. Yabancı film istiyorsanız da daha önce izlemediyseniz Green Mile (Yeşil Yol) filmini önerebilirim.
Hocam her iki filmleri de izledim maalesef. Ek olarak izlemediyseniz "Canım Kardeşim" filmini izlemenizi cidden tavsiye ederim.

Yeşil Yol.
Hachiko.
Yeni Hayat (Cast Away).
İnterstaller.
The Notebook.
Hocam hepsini izledim maalesef. Şu anda da Hachiko izliyorum zaten :D Başlarındayım, gayet de güzel gidiyor.

Hocam her iki filmleri de izledim maalesef. Ek olarak izlemediyseniz "Canım Kardeşim" filmini izlemenizi cidden tavsiye ederim.

Hocam hepsini izledim maalesef. Şu anda da Hachiko izliyorum zaten :D Başlarındayım, gayet de güzel gidiyor.
Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi'ni izlemediysen tavsiye ederim.

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi'ni izlemediysen tavsiye ederim.
Maalesef :( Onu da izledim hocam. Daha çok hani hastalık konulu film aramaktayım hocam. Me, Earl, and Dying Girl ya da Five Feet Apart, Aynı Yıldızın Altında tarzı. Cidden ağlamak istiyorum gece gece :D :D

Teşekkür ederim tavsiyen için. O zaman eğer izlemediysen Lorenzo'nun Yağı filmini tavsiye ederim.

Maalesef :( Onu da izledim hocam. Daha çok hani hastalık konulu film aramaktayım hocam. Me, Earl, and Dying Girl ya da Five Feet Apart, Aynı Yıldızın Altında tarzı. Cidden ağlamak istiyorum gece gece :D :D
Desene öyle diye. 😀
Başrolünde Leonardo Dicaprio'nun olduğu The Basketball Diaries filmini öneririm.
Dediğin filmler gibi, gençlik. Basketbol yıldızıyken uyuşturucu müptelasına dönüşüyor, ailesi ilişkisi ve mücadelesini konu alıyor. Dicaprio'yu Dicaprio yapan filmlerden bir tanesi, derinden etkiler. Filmin atmosferi vs. beni çok etkilemişti, halen arada sırada açar izlerim.

Desene öyle diye. 😀
Başrolünde Leonardo Dicaprio'nun olduğu The Basketball Diaries filmini öneririm.
Dediğin filmler gibi, gençlik. Basketbol yıldızıyken uyuşturucu müptelasına dönüşüyor, ailesi ilişkisi ve mücadelesini konu alıyor. Dicaprio'yu Dicaprio yapan filmlerden bir tanesi, derinden etkiler.
Kesinlikle bakacağım hocam buna. Çok sağ olun.

Geri
Yukarı