Gece gelen gizemli uğultular

1. Gizemli uğultu falan yok, Türkiye'nin her yerinden de duyulmuyor dolayısıyla.
  2. Her ses, ses dalgası şeklinde yayılır, saçma bir cümle daha.
  3. Devletin, gerçek olmayan bir sesin kargo uçağı sesi olduğunu açıkladığının linkini göremedim.
  4. Hadis olayına girmeyeceğim bile, sayfalarca tartışırız en son konu kapanır.

1. Gizemli uğultu falan yok, Türkiye'nin her yerinden de duyulmuyor dolayısıyla.
  2. Her ses, ses dalgası şeklinde yayılır, saçma bir cümle daha.
  3. Devletin, gerçek olmayan bir sesin kargo uçağı sesi olduğunu açıkladığının linkini göremedim.
  4. Hadis olayına girmeyeceğim bile, sayfalarca tartışırız en son konu kapanır.
UFO görüntülerinden farkı yok hocam bunların 2 megapixel görüntü bak orda uçan bir şey var çocuk adam Dünya Düzmüş çocuk adam ama gizliyorlarmış çocuk adam uzar gider. 😂

Ben müslümanların değilim? Siz kim oluyorsunuz da insanlara sizin dininize mensup olmadığı için kızma hakkını kendinizde buluyorsunuz? Haddinizi aşmayın.
Ben müslümanların değilim? Siz kim oluyorsunuz da insanlara sizin dininize mensup olmadığı için kızma hakkını kendinizde buluyorsunuz? Haddinizi aşmayın.
O halde sana kim veriyor "1500 sene öncenin hurafesi" deme yetkisini?! Hem ben mensup olmandan ziyade hurafe demene kızgın attım.

Benim inancım bunların hurafe olduğu yönünde, benim sizin müslüman oluşunuzu sorgulayamayacağım gibi, siz de benim inancımı ve düşüncelerimi sorgulayamazsınız. Fikirlerimi beyan etmek için kimseden yetki alacak değilim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı