Gece gelen gizemli uğultular

100 yıl yaşamak ya da daha az yaşamak arasında benim için fark yok. Uğuldasın, çınlasın, şimşekler çaksın. Her canlı ölümü tadacaktır.

Benim inancım bunların hurafe olduğu yönünde, benim sizin müslüman oluşunuzu sorgulayamayacağım gibi, siz de benim inancımı ve düşüncelerimi sorgulayamazsınız. Fikirlerimi beyan etmek için kimseden yetki alacak değilim.
Ben zaten inancını vs sorgulamak niyetim yok. Sadece arkadaş uyardı sebebini yazdım. Ve bende düşüncemi yani kızgın atmak vs o tür şeyleri yaparken sana soracak değilim.

Bir video izlemiştim seslerin eski sovyet döneminden kalan kargo uçağı anlaşıldı. Yere alçak gittiği için ses fazla gelmiş.
Sence o uçak bütün türkiyeyi mi gezdi?
Böyle batıl inançlara hala inananlar var demek ki. Neymiş hadiste yazıyormuş herkes uyanacakmış biri gelip bizi kurtaracakmış😁

1500 sene öncesinin hurafeleri bunlar, 21. yüzyılda bile buna itimat edenlerin olması çok korkunç.

Bu sesleri hiç duymadım, yani tüm Türkiye'den duyuluyor diye bir şey yok. Ben size olacakları söyleyeyim, ne birisi gelip bizi kurtaracak, ne de ölüler dirilecek.

Bu walking dead çakması hurafelere kulak asmayın.

Kurtaracak demiyor dünyayı değiştirecek ayrıntı vermiyor bu iyi de olabilir kötü de 14 Nisan'daki uğultu çok fazlaydı tweeter da ilk 3'e girdi açıkcası senin dediğine de inanmak istiyorum umarım senin dediğin gibi olur ama pek sanmam.

Gizemli müzik, aniden kesilen video. Gerilim filmi fragmanı falan herhalde dedim başta.

Konu hakkında yeterince konuşulmuş zaten, başka bir şey söylemeyeceğim.

Normalde asla izlemeyeceğim bir şeyi sırf ne diyecek diye izledim. Onca bilimsel çalışma, kaynaklar edilinilen bilgiler deyip; videonun altında bir tane bile kaynak olmaması? Araya bilimsel terimler atayım, Tesla falan sıkıştırayım, izlenir. Tam sahte-bilim. Şöyle kanalları lütfen izleyip popüler etmeyin.

2 Tane çakacaksın ağzına, al sana ses. Bu ve benzeri örnek Nygma. İnanan ve izleyen var mı? :D
1587566439257.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı