Gece Mesaisinden Çıkan Teknik

Makaleler
24
Yer
İstanbul
Allah'tan uçaklara böyle girmiyoruz :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kör taklidi ile yeni pilot veya teknisyen korkutanlar da çok oluyor🤣
Daha neler neler var. Bir abi vardı, yeni çocukları motorun yanına götürüp hadi sökeceğiz diyordu :D Çocuklardaki tepki:

download.jpg

Daha neler neler var. Bir abi vardı, yeni çocukları motorun yanına götürüp hadi sökeceğiz diyordu :D Çocuklardaki tepki:

Eki Görüntüle 407935
Ya sorma. Başıma geliyordu benim de:) "Mühendise git sor klima takmışlar mı uçağa" diyor. "Klima mı? Oto teyp mi lan bu." diyesi geliyor insanın ama sonuçta adam Instructor:)

Ya sorma. Başıma geliyordu benim de:) "Mühendise git sor klima takmışlar mı uçağa" diyor. "Klima mı? Oto teyp mi lan bu." diyesi geliyor insanın ama sonuçta adam Instructor:)
Bu sektörde çaylaklık dönemi, askerlik anılarından daha renklidir :D

Bu sektörde çaylaklık dönemi, askerlik anılarından daha renklidir :D
Kesinlikle katılıyorum. Eminim çaylakların yaptıklarına kapalı kapı ardından gülen bir uzman kadro vardır🤣 Adam bir kere bana "Kahvem dökülürse elenirsin" demişti. Piston motorlu uçaktı bindiğimiz. Start'a bastığım anda vuruntu ile beraber tabii damladı biraz. Hadi ben elendim size iyi günler dedim arkadaşlara🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı