Gece Sohbeti

Hocam deneme çözmeye başladığınıza göre 12.sınıf olduğunuzu tahmin ediyorum. Hocalar zaten sınavlarda pek zorlamazlar. Yine de dediğiniz netler ile sınavdan iyi not alıcağınızı tahmin ediyorum.
Aslında benim de pazartesi sınavlarım başlıyor ama şu ana kadar hiç odaklanamadım. 8 ay yattıktan sonra çok sıkıntı oldu benim için. Okul bitsin çok büyük planlarım var.

Pazartesi günü sınavlarım başlayıp çarşamba günü bitiyor. Hazırlık sınıfı gözünü seveyim senin. Bu arada aklımda sürekli Porçay'ın yapmış olduğu 7 Nation Army müziği çalıyor bırak zihnimi Erkan.

10 gün sonra hort yapalım şöyle güzelinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu kız güzel Beat Saber oynuyor. Yazık, videonun ortalarında bütün komboyu kaybediyor 1 adet küpü kaçırdığı için : D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu kız güzel Beat Saber oynuyor. Yazık, videonun ortalarında bütün komboyu kaybediyor 1 adet küpü kaçırdığı için : D
Çok tuhaf bir oyun, deneyimlemek lazım.

Şu kız güzel beat saber oynuyor. Yazık, videonun ortalarında bütün komboyu kaybediyor 1 adet küpü kaçırdığı için: D.

Konu hortlandığına göre herkese benden çay.

Geri
Yukarı