Gece vs gündüz

R.B.D

Kilopat
Değerli ve bir o kadar hoşnut edici olan forumdaşlarım, ✍️

Hepinizi kucak dolusu sevgi ile selamlamayı boynumun borcu bilirim! ☝🏼 🙏🏼🌺

Bu akşam da her akşam olduğu gibi klasik haline getirdiğim yürüyüş ayini fiilini icraata dökerken içimden bir ses yükseldi. :) 👀

İçimdeki ses bana akşam ve gece saatlerini gündüz saatlerine oranla istatistiki açıdan daha fazla sevdiğimi kanıtlar niteliğinde seslendi. 🎆

Kendimi tarttığım zaman hep beyhude işlerden kaçarken kendimi gece içinde bulduğumu, müzik dinlerken, oyun oynarken, ve amuda kalkıp break dance etkinliği yaparken odamda vb. gece olduğu kanısı dikkatimden kaçmadı doğrusu... 🤌🏼

Bu bağlamda bu kısa süren düşünce fiilinin ardından siz değerli üstatlarımın fikirlerini ziyadesiyle önemsiyor ve merak içerisinde bu güzide forumumuza bu konuyu açma beyanında bulunmaktayım. ☝🏼🙌🏼

Sizlerin görüşü ve hissettiğiniz nedir? Geceyi mi daha çok seviyorsunuz yoksa gündüzü mü? :)

Benim cevabım yukarıda hocalarım. Sizlerden de dönüş bekliyor ve hayırlı geceler diliyorum.

Saygılarımla. 🙌🏼🌹

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Geçen bunu görmüştüm hocam.

Tesadüfünüz üzerine böyle bir düşünceye kapılmam ve size sormam çok manidar olmuş hocam. 🙌🏼

Eski çağlarda yaşasaydık herhalde her zaman tetikte olacağımız için gecemiz gündüzümüz birbirine girerdi. 🤮

Geri
Yukarı