Gece vs gündüz

Gündüz tam bir fiyat performans ürünüdür ancak gece gizlilik özelliğiyle ön plana çıkabiliyor. Isı değerlerini karşılaştırırsak gece daha serin çalışabiliyor gündüze karşı. Benim tavsiyem gündüz.

Bazen geceyi daha çok seviyorum, sessiz, sakin ve huzurlu olabildiği için, bazen de gündüzü daha çok seviyorum, güneş ışığının da sayesinde hayatlarımızda ki renkleri rahat bir şekilde görmemizi sağladığı için.

Günün en sevdiğiniz zamanı gece midir? Yoksa sabah mıdır?
Kıyas için.
Sabah 6:00-18:00
Akşam 18:00-22:00
Gece 22:00-6:00
Temel alınız.
Bana göre akşam.
Kesinlikle sabah. Geceleri bomboş düşüncelerle hayallere dalıp sabah bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmıyorsun. En azından ben böyleyim.

Günün en sevdiğiniz zamanı gece midir? Yoksa sabah mıdır?
Kıyas için.
Sabah 6:00-18:00
Akşam 18:00-22:00
Gece 22:00-6:00
Temel alınız.
Bana göre akşam.

Aa yanlış mı biliyorum, ben 20:00'den 00:00'a kadar akşam sanıyordum, sonra 00:00'dan saat 6'ya kadar gece diye biliyordum.

Bu konuda yanlış isem beni bilgilendirirseniz sevinirim.😅

Bir Ocak ayı. Dışarıda yoğun kar yağışı var. Perdeler açılmış ve hafif bir çıtırtıyla yanan şömine ateşi... Elde sıcak kahve veya çay. Karşıda 65 veya tercihen 75 ekran bir OLED TV. Konsol açılmış ve The Last of Us Part II oynuyorsun. Bir yudum alıyorsun, sonra kafanı çevirip göz ucuyla pencereye yağan lapa lapa kara bakıyorsun. Sonra oynamaya devam ediyorsun. Yarın iş yok bir Cumartesi gecesi. Keyifler tıkırında.. Kısacası en iyi hikayeler hava kararınca başlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı