Gece yaşadığım gariplik

Ben gece uyurken küçük çocuk vardı dibimde birkaç saniye sonra gitti. Olay çok eskiden olmuştu ama. Bu arada kapının açılması normal en küçük rüzgar kapıyı açabilir.

Ben evde kimse yokken bile istemsiz kulaklık taktığımda annemin çağırdığını duyuyorum. Bilinçaltınızın size oyunları olarak düşünün. Önemli bir durum olduğunu sanmıyorum. Devam ederse bir doktora görünmenizde fayda var. İnançlıysanız ardından hocaya da gidebilirsiniz.

Dinle alakalı olsa beni çoktan bulmuşlardı. Önceden sosyaldede anlatmıştım. Uyku felci gecirmiştim. O Zaman'da Din'e az da olsa gözüm dönüktü. Benim tahminimce ya uyuduğunuzu hatırlayamayıp rüya'da gördüğünüzü gerçek olarak yorumlamanız. Veya bilinç altınızda kalan bir olay yüzünden size o anın öyle gelmesi. Yani kendi kendinizi tetiklemeniz.

Saat 02.50 diyorsunuz. Bu saatte uykunuz geldiği için vücudunuz kendini kaybetmeye başlar ve bu normal bir şeydir. Her şeyi dine bağlamayın. Saçma sapan yok bu varlık neden bana böyle yaptı yok o yok bu, şu...

Arkadaşlar her şeyi dine bağlamayın. Şimdi biri ters laf edecek birbirine hem siz ceza alacaksınız hem konu kapanacak.

Hocam onlar bizi görebiliyor ama? @acv bu arada gülünecek bir şey demedim.

İfadeler: acv
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…