Gece yaşadığım gariplik

Ben gece uyurken küçük çocuk vardı dibimde birkaç saniye sonra gitti. Olay çok eskiden olmuştu ama. Bu arada kapının açılması normal en küçük rüzgar kapıyı açabilir.

Ben evde kimse yokken bile istemsiz kulaklık taktığımda annemin çağırdığını duyuyorum. Bilinçaltınızın size oyunları olarak düşünün. Önemli bir durum olduğunu sanmıyorum. Devam ederse bir doktora görünmenizde fayda var. İnançlıysanız ardından hocaya da gidebilirsiniz.

Dinle alakalı olsa beni çoktan bulmuşlardı. Önceden sosyaldede anlatmıştım. Uyku felci gecirmiştim. O Zaman'da Din'e az da olsa gözüm dönüktü. Benim tahminimce ya uyuduğunuzu hatırlayamayıp rüya'da gördüğünüzü gerçek olarak yorumlamanız. Veya bilinç altınızda kalan bir olay yüzünden size o anın öyle gelmesi. Yani kendi kendinizi tetiklemeniz.

Bende müslümanım fakat dalga geçer gibi yazmışsın, peki.
İsteyen istediği gibi fikir beyan edebilir. Senin dine inanman insanların fikir beyan etmesine engel değil. Katılmıyorsan cevap yazma ya da kızgın emojisi at, bunu kavramak pek de zor olmasa gerek.

Son düzenleme:
Bana tam olarak neye benzediği açıklamalı. Sonuçta yanlış anlaşılmada olabilir. Çünkü biz insanlar cinleri göremeyiz, aynı şekilde İblis' i. Yani olayı salak saçma yerlere çekmeyelim. Evde, camlar açıksa sirkülasyondan dolayı kapı açılmış olabilir mi? Olayı bana özet geçerseniz sevinirim.

Arkadaşlar her şeyi dine bağlamayın. Şimdi biri ters laf edecek birbirine hem siz ceza alacaksınız hem konu kapanacak.

Bana tam olarak neye benzediği açıklamalı. Sonuçta yanlış anlaşılmada olabilir. Çünkü biz insanlar cinleri göremeyiz, aynı şekilde ıblis'i. Yani olayı salak saçma yerlere çekmeyelim. Evde, camlar açıksa sirkülasyondan dolayı kapı açılmış olabilir mi? Olayı bana özet geçerseniz sevinirim.

Hocam onlar bizi görebiliyor ama? @acv bu arada gülünecek bir şey demedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı