Gece yaşadığım gariplik

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar 1 hafta olmuştur ama içimde kaldı anlatmak istiyorum. Gece 2:30 3:00 gibi otururken, odamın kapısı aralandı (tam kapatmamıştım kapının dili dışarıdaydı yani)
Ve sanki kulağımın dibinde birisi fısıldarmış gibi "Taylaaan!" diye bir ses duydum ama nedense hiç korkmadım, ve cevapta vermedim. Sizce nedir bu sesin kaynağı? Bunu yapan varlık neden bunu yaptı? Bilenler anlatabilir mi? Bende bu konularla ilgileniyorum fakat, profesyonel değilim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebebi bilinçaltınız. Merak etmeyin, hiçbir varlık size seslenmedi, kendinizden başka.

Arkadaşlar 1 hafta olmuştur ama içimde kaldı anlatmak istiyorum. Gece 2:30 3:00 gibi otururken, odamın kapısı aralandı (tam kapatmamıştım kapının dili dışarıdaydı yani)
Ve sanki kulağımın dibinde birisi fısıldarmış gibi "taylaaan!" Diye bir ses duydum ama nedense hiç korkmadım, ve cevapta vermedim. Sizce nedir bu sesin kaynağı? Bunu yapan varlık neden bunu yaptı? Bilenler anlatabilir mi? Bende bu konularla ilgileniyorum fakat, profesyonel değilim.

Teşekkürler.

Aynı durum birçok kez başıma geldi abdestli gezmekte fayda var.

Ve sanki kulağımın dibinde birisi fısıldarmış gibi "Taylaaan!" diye bir ses duydum ama nedense hiç korkmadım, ve cevapta vermedim. Sizce nedir bu sesin kaynağı? Bunu yapan varlık neden bunu yaptı? Bilenler anlatabilir mi? Bende bu konularla ilgileniyorum fakat, profesyonel değilim.

Teşekkürler.
Kendiniz öyle oldu sanıyorsunuz. Ben bir keresinde kapıdan gelen sesi yanlış anlayıp yatağımın altındaki beyzbol sopası ile kapıya koşmuştum 🙂. Sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı