Geceleri fısıldama duyuyorum ve halisülasyon görüyorum

Öncelikle mutlaka psikoloğa görünmenizi tavsiye ederim. Ama cinlerle ilgili bir durumda olabilir. Deneme amaçlı abdest alıp, Ayetel Kürsi okuyup uyumayı deneyin. Ayrıca başucunuza Ashabı Bedir isimleri olan bir kağıt koyabilirsiniz.

Dostum bu konuyu çoğunluğun ateist olduğu bir forumda açıyorsun, hani gelip de sana "musallat olmuşlar, doğaüstü olay yaşadığınız şey vs." diyecek halleri yok.

İşin ehli birisine görünmelisin acilen.

Dostum bu konuyu çoğunluğun ateist olduğu bir forumda açıyorsun, hani gelip de sana "musallat olmuşlar, doğaüstü olay yaşadığınız şey vs." diyecek halleri yok.

Benim annemin akrabası vardı onun oğlu konuşmuş onlarla her gece konuşuyormuş bize köyde anlattılar.

Dini doğru bilen biri de zaten gidip cin musallat olmuş diye atlamaz psikoloğa gitmesini tavsiye ederdi dini sapıtanlar veya bilgisizce yaşayanlar ile dini eleştirmeyin inanmamak bir özgürlük saygı duymak da bir gereklilik.
İyi forumlar dilerim.

Dini doğru bilen biri de zaten gidip cin musallat olmuş diye atlamaz psikoloğa gitmesini tavsiye ederdi dini sapıtanlar veya bilgisizce yaşayanlar ile dini eleştirmeyin inanmamak bir özgürlük saygı duymak da bir gereklilik.
İyi forumlar dilerim.

Bu bilim bilim dediğiniz şey çoğunlukla şaklabanlıktan ibaret. Batı bilimi şöyle çalışıyor: İspatla. İspat yoksa o şey yoktur. Daha evrenin ve varoluşun yüzde 0.00000000000001'ini bilmiyorlar ama sürekli konuşuyorlar vesselam.. Onlara proton nedir diye sorsam sadece o protondur diyebilirler.

Daha 100 yıl önce antibiyotik nedir 200 yıl önce mikroorganizma nedir bilmiyorlardı. Adam hastalıklara gözle görünmeyen etkenler neden oluyor dediğinde dalga geçmişlerdi.

Elektromanyetizma ile de alay ettiler. Paralel evren kuramı 1920'lerde ortaya atıldığında ahret inancına benziyor dinciliği çağrıştıyor diye onunla da dalga geçtiler.

Cin çarpmasına karşı ücretsiz muska yazıyorum ayrıca.
İyi forumlar dilerim.

Özetle in de Cin de gerçek olabilir. Modern bilim bir şey bilmediği halde sürekli bildiğini iddia ediyor. Onların sözde zeka ölçüm testiyle onların çoğundan zekiyim. Fizikçi Feynman, IQ 120 benim 135. Onların çoğundan daha zekiyim. (Uni hastanesi onaylıdır 2 kez farklı yerlerde ölçüldü)

Batılı bilim anlayışı bir çeşit dini yobazlık gibidir. Dinciler var derken onlar her şeye yok diyorlar. İddiayı ortaya atan ispatla yükümlü olsa da bu mahkemelerde geçerlidir.

Son düzenleme:
Sana karabasan musallat olmuş. Bu işlere hakim bir hocadan destek alman lazım. Böyle devam edersen akıl sağlığını kaybedebilirsin.

Bu bilim bilim dediğiniz şey çoğunlukla şaklabanlıktan ibaret. Batı bilimi şöyle çalışıyor: İspatla. İspat yoksa o şey yoktur. Daha evrenin ve varoluşun yüzde 0.00000000000001'ini bilmiyorlar ama sürekli konuşuyorlar vesselam.. Onlara proton nedir diye sorsam sadece o protondur diyebilirler.

Daha 100 yıl önce antibiyotik nedir 200 yıl önce mikroorganizma nedir bilmiyorlardı. Adam hastalıklara gözle görünmeyen etkenler neden oluyor dediğinde dalga geçmişlerdi.

Elektromanyetizma ile de alay ettiler. Paralel evren kuramı 1920'lerde ortaya atıldığında ahret inancına benziyor dinciliği çağrıştıyor diye onunla da dalga geçtiler.

Cin çarpmasına karşı ücretsiz muska yazıyorum ayrıca.

Özetle in de Cin de gerçek olabilir. Modern bilim bir şey bilmediği halde sürekli bildiğini iddia ediyor. Onların sözde zeka ölçüm testiyle onların çoğundan zekiyim. Fizikçi Feynman, IQ 120 benim 135. Onların çoğundan daha zekiyim. (Uni hastanesi onaylıdır 2 kez farklı yerlerde ölçüldü)

Batılı bilim anlayışı bir çeşit dini yobazlık gibidir. Dinciler var derken onlar her şeye yok diyorlar. İddiayı ortaya atan ispatla yükümlü olsa da bu mahkemelerde geçerlidir.
Cinleri reddetmedim dedim ki dinle bağımsız olarak inanan biri de psikoloğa görünmesini söylerdi. Zaten bilim ile din iç içedir bunu görememek sorundur.

Öncelikle bu sorunumu ailem dahi hiç kimse bilmiyorç her gece neredeyse felç geçirmiş bir şekilde uykudan kalkıyorum. Neyse olayı anlatayım. Bu sorun başıma 1 yıl önce geldi. Hadi neyse ilk hiçbir şey olmaz dedim kimseye de söylemedim ama her gece nedense bir fısıldama geliyor ve gözlerim karıncalanıyor. Birini görmüş gibi oluyorum bu da benim psikolojimi bozuyor. Korku filmi gibi şeyler izliyor musun derseniz sadece oyununu oynuyorum fakat artık işler çığrından çıktığı için kimseye de söylemek istemiyorum azarlayacakları için. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Bu arada yorumlara gülücük atarsanız estağfurullah ama sorun ciddi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ben geceleri kalbimin üzerine yattığım zaman aynıları oluyor.

Uyku felci gibi duruyor fakat sürekli oluyorsa sıkıntı. Benim yılda 4-5 kez gelir başıma. Fısıltı yerine aşırı büyük bir çığlık duyarım ben ama ya çok yorgun olursam ya da çok uykusuzsam gelir başıma. Siz psikoloğa görünmeyi deneyin.

Geri
Yukarı