Geceye seni anlatan bir şaheser bırak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da olabilir. Niye bilmiyorum ama bu aralar bu oyunun etkisindeyim. Habire SAMURAI şarkılarını dinliyorum. Delirdim galiba...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Selamlar dostlar... Yoğun duygu birikimi yaşadığım şu sıralar sımsıkı sarıldığım tek şey gitarım ve müzik listem oldu. Bu geceye seni anlatan bir parça bırakmanı rica ediyorum. Öncelikle ben başlayayım :d

Hayır hayır anathema bilinmemeli silin bunu çok değerli bu herkes doğru zamanda keşfetmeli keşfetmeyenler ise bu eksiklikle yaşamalı.

Hayır hayır anathema bilinmemeli silin bunu çok değerli bu herkes doğru zamanda keşfetmeli keşfetmeyenler ise bu eksiklikle yaşamalı.

😅 Grubun dağılmasının verdiği hüzün hala üstümdedir. İstanbul konserlerine gidememenin verdiği acıyı taşırım halen. Bu grubun ergenlik yıllarımdan itibaren verdiği etkiyi başka hiçbir grup ve müzikte bulamadım. Bu gruba en yakın olan Antimatter olur verdiği etkilerle...

Bu şarkıyı keşfettiğim zamanlarımda aldığım bir notu paylaşmak isterim.
"Acı dolu melodisiyle her dinlendiğinde; birkaç güzel anıyı, 'o'nu hatırlatacak olan iç karartıcı ama bir o kadar da muhteşem Anathema parçası... Şu anda içimde yankılanan sözünün büyüsüne kapılmışçasına buraya yazıyorum. And i still wonder. Dinleyin ve bazı şeyleri sorgulayın ne kadar değer verdiğinizi, sahip olduklarınızı kaybederseniz nasıl bir ruh haline gireceğinizi. Bir gün; gerçekten bana hitap eden bir şarkı olmasından korkuyorum. Ve sözlerimi bir dua ile noktalamak istiyorum. Lütfen tanrım; bu parçayı, yalnızlık içinde, benim duygularıma hitap eden bir şekilde dinletme... "Angelica" Anathema grubu için hiçbir kadının ulaşamayacağı muazzam bir güzelliğin tanımıdır."
Bu notu aldıktan yıllar sonra tekrar bakıyorum da yalnızlık ve terkedilmiş bir şekilde benim duygularıma hitap ediyor olarak dinliyorum bu şaheseri. Hayat çok garip arkadaşlarım hayat çok garip...

Yeni konular

Geri
Yukarı