Geçirdiğiniz en kötü kaza?

Bisikletle tek teker yaparken kafamın üstüne düşmüştüm küçükken. Kafamda halen dikiş izleri duruyor saçımı kısa kestirince gördüm ve konuyu görünce aklıma geldi.

Kaza yaptığım an araba da azıcık alçak olduğu için kaldırıma sürttü, o an bir şey oldu sanırım. Arabadan indiğim an motor yanıyordu zaten. Cam filan kalmamıştı, koltuklar ben indikten sonra da yandı. Zaten tramer sorguladım, 600k tramer çıkıt, o yüzden direkt parayı verdi kasko. Arabayı söylemesem iyi olur. 🙃
M5'ten bahsediyorsunuz sanırım. Daha önceki konularda görmüştüm doğru hatırlıyorsam. Eski BMW M modellerindeki frenlerin sabıkalı olduğunu duymuştum. Geçmiş olsun hocam 😩

Lisede yayla gezisinden dönerken minibüsün sağ arka lastiğinin patlaması sonucu devrilmiştik. Allah'a şükür bana ve kimseye bir şey olmamıştı.

Elektrikli bisikletimle giderken yola odaklanmamıştım araba sola dönünce çarpmamak için frenlere asıldım, eldiven avucumu korudu ama kendisi çöp oldu, omuzum yerinden çıktı ve dizimden kalçama kadar yara oluştu.

Bir de futbol takımındayken antrenman maçında hızlı dripling yapıp hızımı alamayınca kaymıştım ve menisküsüm yırtılmıştı. :D

Yazdıkça aklıma geliyor, küçükken odun kırarken arkadaşım yanlışlıkla baltanın sapını kafama geçirmişti, yarım Ghajini gibi görünüyorum saçlarımı kazıtınca.

Son düzenleme:
Elektrikli bisikletimle giderken yola odaklanmamıştım araba sola dönünce çarpmamak için frenlere asıldım, eldiven avucumu korudu ama kendisi çöp oldu, omuzum yerinden çıktı ve dizimden kalçama kadar yara oluştu.

Bir de futbol takımındayken antrenman maçında hızlı dripling yapıp hızımı alamayınca kaymıştım ve menüsküsüm yırtılmıştı. :D

Yazdıkça aklıma geliyor, küçükken odun kırarken arkadaşım yanlışlıkla baltanın sapını kafama geçirmişti, yarım Ghajini gibi görünüyorum saçlarımı kazıtınca.
Arkadaşın kafana balta mı sapladı? Nasıl yaşıyorsun? 😯

Geri
Yukarı