Epic Games Geçmek mantıklı mı?

QwertPasha

Picopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz son haberlerden sonra Epic Games'e geçmek mantıklı mı? Mesela Xbox Game Pass'den oyun alıp indirince oyunlar çok yavaşlıyor. Hatta bazıları açılmıyordu. Epic bu konuda nasıldır? Bilgisi olan var mı?
Örneğin.
Detroit Epic de 170 TL Steam de 500 TL. Bunun sebebi nedir? Bu tip yavaşlamalar söz konusu mudur?

Biliyorsunuz son haberlerden sonra Epic Games'e geçmek mantıklı mı? Mesela Xbox Game Pass'den oyun alıp indirince oyunlar çok yavaşlıyor. Hatta bazıları açılmıyordu. Epic bu konuda nasıldır? Bilgisi olan var mı?
Örneğin.
Detroit Epic de 170 TL Steam de 500 TL. Bunun sebebi nedir? Bu tip yavaşlamalar söz konusu mudur?

Evet, mantılı. Steam hayatının yanlışını yaptı fiyatların pahalılığı yüzünden korsan kullanımı artacak ve zarara girecek.

Örneğin.

Epic biraz Valve kafasında takılıyor. Fiyatlar biraz geç güncelleniyor.

Benim kendimce görüşüm tek kişilik hikaye oyunları crack ile oynanabilir, maalesef sistem insanları buna itiyor ki öyle de olacak. Epic Games'i ben arayüz ve kalite bakımından yetersiz buluyorum, şahsen bu yüzden de oradan oyun alasım gelmiyor. Belki eTail, Humble Store, Voidu gibi sitelerden oyun alışverişi mantıklı olabilir ancak onların da fiyatları artacaktır.

Bir platformdan diğerine geçmek ne oluyor? Ev mi taşıyoruz sanki? Hangisinden ucuzsa ondan alınır, genellikle iki platformdaki oyun fiyatları aynı oluyor zaten. Steam barındırdığı özelliklerle daha önde, ilk tercihim o olurdu. Ancak fiyat farkı varsa Epic Games üzerinden alırdım.

Örneğin.

Xbox'ta oyun yavaşlaması falan yok nereden çıktı?

Geri
Yukarı