Geçmişe gitseydiniz değiştirmek istediğiniz ilk şey ne olurdu?

Maalesef berbat bir okulda okuyorum üstelik dershane ile birlikte eve geç geliyorum, çok yoruluyorum, çalışamıyorum.

Açığa geçip dershanede de sabahçı mezun sınıfına gitsem her şey çok farklı olabilirdi. 😕

Sanırım mezuna kalacağım...

Eğer çok iyi bir okulda okumuyor iseniz geçin derim.
Sizin adınıza üzüldüm hocam. Şu an zor geçiliyor tabii tek çareniz mezuna kalmak oluyor sanırsam.

Her ne kadar hayatımı eleştirsem de olmak istemediğim bir yerde değilim, bunu riske atıp başka hamlelerle ilerlemek ne kadar mantıklı olurdu bilmiyorum. O yüzden kapat makineyi.
Ortalama 70 senelik hayatında şunu da deneyeyim demiyorsan bir şeyler emin ol ki eksiktir. 2. bir hayatın yok düşünsene. Kendini küçümseme

Bir zaman makinesi icat edildi ve sizde bunu kullanarak geçmişteki halinize gittiniz. Şu anki düşünceniz, aklınız ile geçmişte değiştirmek istediğiniz Şey/Şeyler var mı? Örneğin, bir fırsatı daha iyi değerlendirmek gibi. Geçmişteki halinizle ne yapardınız?

Şu an popüler bir oyunun fikrini çalıp onlar yapmadan önce ben yapardım.

Bir zaman makinesi icat edildi ve sizde bunu kullanarak geçmişteki halinize gittiniz. Şu anki düşünceniz, aklınız ile geçmişte değiştirmek istediğiniz Şey/Şeyler var mı? Örneğin, bir fırsatı daha iyi değerlendirmek gibi. Geçmişteki halinizle ne yapardınız?

Elime geçen parayla o şu anki aklımla yatırıma kafa yormak.

Çoğu kişinin profilinde vardır hocam. Hele ki eski profillerde ilk açılmış konular :D bende de var yok değil.
Maalesef bir insanın 15 yaşı ile 18 yaşı arası ciddi farkı oluyor. Tam büyüme, olgunluk evresi. Erkekler Soruyor kategorisinde 100'den fazla mesajım var.🙈

Çok şey var aslında ama en önemlisi kendime sakin ol ve sakin kal derdim. Hayatta ne hata yaptıysam tez canlılığımdan oldu. Belki biraz zamana bıraksam, biraz akışına bıraksam çözülecek çoğu sorun aceleciliğimden arap saçı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı