Geçmişteki bir olayı nasıl hatırlayabilirim?

sundaymorn

Centipat
Makaleler
1
Bir olay var arkadaşlar aklıma tek bir şey geliyor doğru mu değil mi emin olamıyorum daha iyi nasıl hatırlayabilirim?
Yazarak vs?

Filmi geriye sarıyorum hep aynı mezvu çıkıyor doğru mu değil mi emin olamıyorum zor bir olay.
Umarım doğru hatırlıyorumdur.3

Bir olay var arkadaşlar aklıma tek bir şey geliyor doğru mu değil mi emin olamıyorum daha iyi nasıl hatırlayabilirim?
Yazarak vs?

Filmi geriye sarıyorum hep aynı mezvu çıkıyor doğru mu değil mi emin olamıyorum zor bir olay.
Umarım doğru hatırlıyorumdur. 3

Böyle bir şey olamaz. Hafızanız onu kaydetmemiş bile. Olayda geçen nesneleri mekani incelerseniz... Belki.

Olayda geçen nesneyi inceliyorum hocam ve o nesneyi aldığım anı oradan hatırlıyorum ve gözüme geliyor.

O nesneyi ürünü hep oradan aldığım zihnimde

Düsünüyorum dusunuyprum ve orası geliyor aklıma. Başka hiç bir sey gelmiyor ve evdeki tüm nesneleri teknolojik ürünleri nereden aldığımı bilirim yüzde 99.

Olayda geçen nesneyi inceliyorum hocam ve o nesneyi aldığım anı oradan hatırlıyorum ve gözüme geliyor.

O nesneyi ürünü hep oradan aldığım zihnimde

Düsünüyorum dusunuyprum ve orası geliyor aklıma. Başka hiçbir şey gelmiyor ve evdeki tüm nesneleri teknolojik ürünleri nereden aldığımı bilirim yüzde 99.

Özel değilse özet geçebilir misiniz? Sessiz bir ortama gidip derince düşünmekten başka çözüm yok galiba.

Hocam benim bir flashbellek var ve benim için devrim bir olaydı 128gb 2017 de aldigim kalmis aklimda bir dukkandan. Ve hep oyle hatirliyordum 2020 de 2021 de fakat şuan bir şüpheye dustum icinde acaba oradan almadim mi diye veri kurtarmaya calisiyprum 2019da ki fotolar cikmiyor icinden.

HOcam oradan aldiysam cikmasi lazimdi aslinda
FIlmi geriye sariyorum gep orqsi feliyor aklima ayrica aktif kullandigim disk.

Hocam benim bir flashbellek var ve benim için devrim bir olaydı 128gb 2017 de aldigim kalmis aklimda bir dukkandan. Ve hep oyle hatirliyordum 2020 de 2021 de fakat şuan bir şüpheye dustum icinde acaba oradan almadim mi diye veri kurtarmaya calisiyprum 2019da ki fotolar cikmiyor icinden.

HOcam oradan aldiysam cikmasi lazimdi aslinda
FIlmi geriye sariyorum gep orqsi feliyor aklima ayrica aktif kullandigim disk.
Yani ne zaman satin aldiginizi mi hatirlamiyorsunuz?

Geri
Yukarı