Geek GK61 klavye alınır mı?

Hocam merhaba benim 800 TL gibi bir bütçem var kararsız kaldım GK61 ile SK61 arasında sizce hangisi daha iyidir ya da benim bütçeme göre önerebileceğiniz %60 bir klavye var mı?
Hic %60 klavye kullanmadiysan zor alisiyorsun bilgin olsun. Ustteki F tuşları, yön tuslari ve navigasyon tuslarinin (insert, orntscrn,insert,homa vs.) eksikligi zorluyor. %80 istersen alttaki klavyeyi onerebilirim sana. Twitch Mithrain'in klavyesi. Ben Gamekay K66 aldim yakin zamanda, almasaydim bu klavyeyi alacaktim. İstersen arastir.
https://www.amazon.com/KM360-Profes...dp/B07X4Y5RDC?ref_=d6k_applink_bb_marketplace
İlla %60 diyorsan Banggood sitesine bakmani öneririm. O fiyatlardan daha ucuz, kaliteli klavyeler var.

GK61 alternatif olarak GK64 yada GK68 modellerine bakabilirsin. Ekstra tuşlar faydalı olabiliyor alışma açısından.
GK61 alternatif olarak GK64 yada GK68 modellerine bakabilirsin. Ekstra tuşlar faydalı olabiliyor alışma açısından
SK61 öneririm ben. Kemove Snowfox 61'e de bakabilirsiniz.
SK61 optik degil mi? Hotswap klavye alıp sadece gateron optiklerle sınırlandırmak mantıksız ötesi bence.

GK61 alternatif olarak GK64 ya da GK68 modellerine bakabilirsin. Ekstra tuşlar faydalı olabiliyor alışma açısından.
GK61 alternatif olarak GK64 yada GK68 modellerine bakabilirsin. Ekstra tuşlar faydalı olabiliyor alışma açısından

SK61 optik degil mi? Hotswap klavye alıp sadece gateron optiklerle sınırlandırmak mantıksız ötesi bence.
GK61'de optik. GK64 ve GK68'in optik olmadığını bilmiyordum. Sırf o yüzden zaten +200 TL verip Kemove Snowfox 61 alacağım.

GK61'de optik. GK64 ve GK68'in optik olmadığını bilmiyordum. Sırf o yüzden zaten +200 TL verip kemove snowfox 61 alacağım.

Hiç %60 klavye kullanmadiysan zor alisiyorsun bilgin olsun. Ustteki F tuşları, yön tuslari ve navigasyon tuslarinin (insert, orntscrn, insert, homa vs.) Eksikligi zorluyor. %80 istersen alttaki klavyeyi onerebilirim sana. Twitch Mithrain'in klavyesi. Ben gamekay K66 aldim yakin zamanda, almasaydim bu klavyeyi alacaktim. İstersen arastir.
https://www.amazon.com/KM360-Profes...dp/B07X4Y5RDC?ref_=d6k_applink_bb_marketplace
İlla %60 diyorsan banggood sitesine bakmani öneririm. O fiyatlardan daha ucuz, kaliteli klavyeler var.

Anladım teşekkürler kemove snowfox 61 öneren çok var biraz onu araştırıcam.
SK61 öneririm ben. Kemove snowfox 61'e de bakabilirsiniz.

Kemove snowfox 61 o fiyata değer mi sizce.

Anladım FPS türü oyunlarda brown switchmi Red switchmi tercih etmeliyim.
Ben Red tercih ederim. Şu konuya bakmanızı öneririm;

Geri
Yukarı