Geforce 100 CS:GO Performansı

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Bu oyunun ücretsiz olduğunu duydum. Bende zaten vardı. 12TL'ye almıştım. Neyse ben konuya geçeyim. Benim bilgisayarım eski. Ama ben bu oyunu oynamak istiyorum. Sistemimi yazdım.
  • 1GB RAM
  • 256MB Geforge 100 Ekran Kartı
  • Intel(R) Pentinum(R) 3.40GHz İşlemci
  • Windows XP İşletim Sistemi
  • 250GB HDD
  • Asus P5KPL-AM SE Anakart
  • 300W PSU
Ben bu bilgisayara yüklesem akıcı biçimde oynayabilir miyim? Oynayamaz isem oynayabilmem için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamanız mümkün değil, bir parçayı değiştirmek de oynamanız için yeterli olmayacak. Baştan bir sistem toplamak en iyisi olacaktır.

Maalesef oynayamazsınız. Bu sisteme de yatırım yapmanızı önermem. Baştan yeni bir sistem toplamanız daha iyi olacaktır.
Babam hasta olmayıp çalışsa neler alırım.
Oynamanız mümkün değil, bir parçayı değiştirmek de oynamanız için yeterli olmayacak. Baştan bir sistem toplamak en iyisi olacaktır.
İyi diyorsun, hoş diyorsun da babam hasta. Çalışamıyor. Maddi durum yok ne yapayım?

Babam hasta olmayıp çalışsa neler alırım.

İyi diyorsun, hoş diyorsun da babam hasta. Çalışamıyor. Maddi durum yok ne yapayım?
Geçmiş olsun, siz çalışıp alabilirsiniz ya da internet kafelerde oynayabilirsiniz. Gerçi 3-4 haftada internet kafeye vereceğiniz para ile CS:GO açacak bir sistem toplayabilirsiniz.
Ya da oyun oynama işini biraz ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı