Onları çok oynadım ve güzel oyunlar değil bilgisayarı sadece oyun için kullanıyorum
GeForce 210 ile GTA 5 oynamayı düşünmüştüm optimizasyonu çok iyi olduğu için 20.
30, 10 FPS arasında oynayabiliyoruz indirirsem bilgisayara zarar verir mi? İşlemcim AMD Athlon X4 Dual Core 2, 80GHz 4 GB RAM.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA 5 test yapmış adam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA 5 test yapmış adam.

Hitman absolation, just couse 2, Max Payne, Mafia aldım güzel oynayamıyorum.

Onları çok oynadım ve güzel oyunlar değil bilgisayarı sadece oyun için kullanıyorum
GeForce 210 ile GTA 5 oynamayı düşünmüştüm optimizasyonu çok iyi olduğu için 20.
30, 10 FPS arasında oynayabiliyoruz indirirsem bilgisayara zarar verir mi? İşlemcim AMD Athlon X4 Dual Core 2, 80GHz 4 GB RAM.
Lütfen half life hakkında konuşurken dikkatli olun🙂şaka şaka sadece güzel oyunlar değil derken bana göre deseydiniz.

30FPS :D? Hocam bende GT 820M var ben bile ondan en düşükte 720p 20-30 alıyorum :D

Geri
Yukarı