GeForce 210 Sistem Twitch için yeterli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bir tane bilgisayarcıdan bilgisayar aldım. Adama Twitch için bana güçlü bir şey ver dedim. O da ben Twitch bilmiyorum ama bu sistemle her oyunu oynarsın, seni 4-5 yıl rahat götürür dedi. Ben de size sormak istedim. 3.000 TL'ye aldım bilgisayarımı.
* Intel Xeon E5520 İşlemci 2.26 GHz (Çok yüksek GHz'li güçlü bir işlemci dedi.)
2 GB RAM (Şu an için 4 GB ideal RAM dedi. Sen de ilerde 2 daha ekler tam performans alırsın dedi.)
GeForce 210 1 GB Ekran kartı (1 GB ekran kartı bütün oyunları açar dedi)
500 GB Hafıza

Sizce günde kaç saat yayın yaparım Twitch'de?
Eğer trollse komik değil. Ciddiysen hiç vakit kaybetmeden iade et, bu kazık bile değil direkt dolandirmislar seni.

Kardeş bildiğin adam sizi keriz yerine koymuş. O sistem 300-400 TL arası gelip gidiyor. Yani 3000 tl nasıl verdiniz. Senin ki ile aynı ekran kartına sahip biraz güçlü sistem var, 350 TL'ye aldım. Umarım şakadır, şaka değilse geçmiş olsun. Bu arada bilgisayar ne durumda?

Gözünüzü seveyim almadan önce konu açın, aldıktan sonra değil. Nasıl denilir bilmiyorum ama bırak her oyunu oynamayı Windows 10 için bile uygun değil bu bilgisayar. Bilgisayarcı donanımlardan anlamıyor. Önüne gelen böyle bilgisayarcı oluyorsa yazık insanlara. Hemen bilgisayarciya gidip konuşun. Artık kulağınıza küpe olsun attığınız adıma dikkat edin.

Bence de, ben burada acı çekiyorum Ge Force 210 ile. 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı