GeForce 210 sistemde CS:GO fazla kasiyor

USERTR

Femtopat
Yer
Türkmenistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU:Intel Pentium G620 / GPU:GeForce 210 / RAM:8GB 1333MHz / Anakart:Gigabyte Z68X-UD3H-B3
Meslek
GAMING
CS:GO fazla kasiyor ve oynanamiyacak hale geliyor, ama sis girdigimde ve yukariya baktigimda FPS düzeliyor. 10-15FPS
Sistem
Ekran karti: GeForce 210 1GB
Windows 7 X64
RAM: 8 GB
Bunun çözümü nedir?

CS:GO fazla kasiyor ve oynanamiyacak hale geliyor, ama sis girdigimde ve yukariya baktigimda FPS düzeliyor. 10-15FPS
Sistem
Ekran karti: GeForce 210 1GB
Windows 7 X64
RAM: 8 GB
Bunun çözümü nedir?
Çözümü kolay ekran kartı değiştirmek berbat bir kart o. Ayrıca işlemcin ne? Muhtemelen o da güçsüz.

Sistem.
Ekran karti: GeForce 210 1GB.
Windows 7 X64.
RAM: 8 GB.
Bunun çözümü nedir?

Hocam sistemin güncellenme zamanı gelmiş aynı zamanda Windows 7'ye Steam yakın zamanda desteğini çekecek Steam oyunlarını oynamak istiyorsanız Windows 8E geçmenizi tavsiye ediyorum.

Çözümü kolay ekran kartı değiştirmek berbat bir kart o. Ayrıca işlemcin ne? Muhtemelen o da güçsüz.
Intel pentium cpu g620

Hocam sistemin güncellenme zamanı gelmiş aynı zamanda Windows 7'ye Steam yakın zamanda desteğini çekecek Steam oyunlarını oynamak istiyorsanız Windows 8E geçmenizi tavsiye ediyorum.
Programlami güncellenir?

Programlami güncellenir?

Geri
Yukarı