GeForce 6150SE Sistem Oyunlar İçin Yeterli Mi?

Mrt5566

Femtopat
Selamlar arkadaşlar. Elimde bir masaüstü bilgisayar var. AMD Sempron 145 procrssor 2.80 GHz 4 GB RAM ve GeForce 6150SE nforce 430 ekran kartı var. Ekran kartı anakarta dahili herhalde kasayı açtığımda ekran kartını göremedim. GTA 5 LoL tarzı oyunlar oynamak istiyorum sizce anakartım yeterli olur mu? Artı Olarak ekran kartı da alacağım, bu anakarta hangi ekran kartı gider acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın dahili ve baya vasat bir ekran kartı. İşlemci'de aynı şekilde ama ekran kartı daha bir vasat. Anakartının modeli ne?
Ben olsam bu sistemi bırakıp, en azından 1000 TL'lik sistem alırdım.
Bence sistemi komple değiştir.

Ekran kartın dahili ve baya vasat bir ekran kartı. İşlemci'de aynı şekilde ama ekran kartı daha bir vasat. Anakartının modeli ne?
Ben olsam bu sistemi bırakıp, en azından 1000 TL'lik sistem alırdım.
Bence sistemi komple değiştir.
Anakart MCP61M M3 v:7.1 sizce bu anakarta hem işlemci hemde ekran kartı alayım mı işlemciyi amd II X4 640 645 VEYA 650 DÜŞÜNÜYORUM.

Alacağın işlemci daha pahalı. Kalan para ile ekran kartına bulmak zor, bulsan darboğaz yapar. İkinci el toplamak istersen baya karlı çıkarsın. Hem de baya performans artışı olur. Ancak sıfır dersen araştırmanı öneririm.

Anakartın, iyi değil. Zaten anakartın üstüne üstlük ekran kartı modeli. Ekran kartını değiştirmek istersen anakartı değiştircen. Güzel ve AMD x4 640 645 veya 650 işlemcisine uygun anakart bul. İşlemci olarak istediğin mevcuttur zaten 2.el + alacağın anakartın ekran kartı soketi vardır. Ekran kartı içinde GTX 660 olabilir.
İkinci el GTX 660 ucuz, 500 tl'den az.

Yeni konular

Geri
Yukarı