GeForce 6150SE sisteme hangi Linux Mint kurulmalı?

İşlemcisi gizli olarak ikinci çekirdek açma özelliğine sahip. Anakart destekliyorsa açılır. Desteklemiyorsa açılmaz. Çekirdek açıldığı zaman AMD Sempron 145, AMD Athlon X2 4450E isimli işlemciye dönüşür. Sizin dediğiniz de doğru. Ben anakartının çekirdek açma özelliği olup olmadığnı bilmiyorum. @ViperSRT hocam bakabilir misin?

Onu ilk defa duydum hocam. Bilseydim yardımcı olurdum.

İşlemcisi gizli olarak ikinci çekirdek açma özelliğine sahip. Anakart destekliyorsa açılır. Desteklemiyorsa açılmaz. Çekirdek açıldığı zaman AMD Sempron 145, AMD Athlon X2 4450e isimli işlemciye dönüşür. Sizin dediğiniz de doğru. Ben anakartının çekirdek açma özelliği olup olmadığnı bilmiyorum. @ViperSRT hocam bakabilir misin?

Hocam bir bilgi bulamadım destekleyip desteklemediğine dair fakat genelde çekirdek açma özelliği olan anakartların üzerinde belirtiliyor zaten, internetten baktığımda bu anakarta öyle bir belirtme bulamadım fakat kesin değil yine de arkadaş BIOS'a girip bakabilir.

Hocam bir bilgi bulamadım destekleyip desteklemediğine dair fakat genelde çekirdek açma özelliği olan anakartların üzerinde belirtiliyor zaten, internetten baktığımda bu anakarta öyle bir belirtme bulamadım fakat kesin değil yine de arkadaş BIOS'a girip bakabilir.
Aynen öyle hocam. Ama büyük ihtimalle anakartı çekirdek açmayı desteklemiyor.

İşlemcisi gizli olarak ikinci çekirdek açma özelliğine sahip. Anakart destekliyorsa açılır. Desteklemiyorsa açılmaz. Çekirdek açıldığı zaman AMD Sempron 145, AMD Athlon X2 4450e isimli işlemciye dönüşür. Sizin dediğiniz de doğru. Ben anakartının çekirdek açma özelliği olup olmadığnı bilmiyorum. @ViperSRT hocam bakabilir misin?

Çekirdek açmak için anakartın acc, UCC gibi özelliklerinin olması lazım. Bu özellikler maalesef BIOSTAR, ECS gibi markalarda yok. Hiç denk gelmedim yani. Genelde düşük kalitede ürün ürettikleri için sanırım. Tepe modellerinde vardır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı