GeForce 820M güncellenmiyor

Srkandrna

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartım NVIDIA GeForce 820M. Hiçbir şekilde ekran kartımı güncelleyemiyorum. GeForce Experience'tan ekran kartımı güncelleyemiyorum. NVIDIA sürücüleri yükle sitesine girip ekran kartımı manuel olarak yazıp indir e tıkladığım zaman hiçbir şekilde inmiyor. Birazdan yüklenecektir yazısı görünüyor ve hiçbir şey inmiyor. En son bilgisayarımdan NVIDIA ile ilgili her şeyi sildim. Sonra GeForce Experience yüklemeye çalıştığım zaman kurulumun yarısında hata aldım. Hatamın sebebi ise NVIDIA'nın ekran kartıma olan desteğini kestiğini öğrendim. Şu an bilgisayarımda ne NVIDIA Denetim Masası var ne de GeForce Experience. Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartımı güncellemeye çalıştığım zaman en son sürümün yüklü olduğunu uyarsını verdi.

The Witcher 2: Assassin's of kings, Batman Arkham City, Hitman absolution gibi oyunları oynarken aşırı kasıyor. Sizce ekran kartımın güncel olmadığı için mi bu oyunlar kasıyor? Yoksa başka bir neden mi var? Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekran kartının mimarisine göre sürücü desteği değişiyor. NVIDIA'nın sitesinden her şeyi doğru seçtiğiniz halde indirdiğiniz güncelleme hata veriyorsa 391.35 sürümünün üzerini desteklemiyor demektir. 391.35 sürümünü kurun bu durumda.

Hocam Windows 8.1 için olanını biliyorsanız atabilir misiniz aradım da eski sürücülerde bulamadım.

Hocam Windows 8.1 için olanını biliyorsanız atabilir misiniz aradım da eski sürücülerde bulamadım.
820M ekran kartı için aşağıdaki linke gidip "M harfi barındıran" kısmından indirebilirsin.

820M ekran kartı için aşağıdaki linke gidip "m harfi barındıran" kısmından indirebilirsin.

Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı