GeForce 840M CS:GO FPS Sorunu

melih74

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim CS:GO oyunum birden bire kasmaya başladı. Sabit 100FPS alırken şimdi anlık olarak 70 ve 40 civarlarına düşüyor. Aralık ayından sonra bu sorun başladı, forumda arama yaptım. Ses ayarları zaten kulaklıkta, hoparlör yaptım yine de aynı. Ekran kartım falan güncel, Driver Booster ile hepsini yaptım.

Daha önce 100FPS'in altına hiç inmezdi, ayarlarım yüksek performansta dizüstü bilgisayar kullanıyorum, 1024x768 çözünürlükte. Her şeyim aynı aslında, güncellemelerden sonra ne olduysa artık bilemiyorum.

Ekran kartım 840M, 8GB bellek ve i5-5200 işlemcim mevcut. Windows 8.1 64-bit işletim sistemine sahibim. Dediğim gibi arkadaşlar, sürücülerim vs. güncel. Daha önce düşmeyen FPS şimdi 60 ve 40 civarlarına düşüyor, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ses ayarlarında HTMSL ye benzer anlamsız harfler var onun yerine kulaklık seçeneğini seçersen olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı