Çözüldü GeForce Experience başlangıçta açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

513252

Hectopat
Makaleler
2
GeForce Experience ve NVIDIA Denetim Masası gizli simgelerde gözükmüyor ve işletim sistemiyle açılmıyor. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Denetim masasında aygıtlar bölümünden NVIDIA Denetim Masası'na sağ tıklayıp kısayol oluştur deyin. Sonra çıkan uyarıya evet deyin. Kısayol masaüstüne gelecek. Windows+ r yapıp Shell: Startup yazın. Kısayolu da oraya atın. Geforce Experience için ise dosya konumunu bulup oradaki uygulamanın kısayolunu oluşturup shell:startup konumuna atın.
Denetim masasında aygıtlar bölümünden NVIDIA Denetim Masası'na sağ tıklayıp kısayol oluştur deyin. Sonra çıkan uyarıya evet deyin. Kısayol masaüstüne gelecek. Windows+ r yapıp Shell: Startup yazın. Kısayolu da oraya atın. Geforce Experience için ise dosya konumunu bulup oradaki uygulamanın kısayolunu oluşturup shell:startup konumuna atın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1673109547017.png

Çok teşekkür ederim, iyi akşamlar :)

Diğer sorununuza da yardım edebilirim istiyorsanız.
Hangisinden bahsediyorsunuz hocam? Şimdiden teşekkürler. Bu arada denetim masasını nasıl sistem ile birlikte başlatabilirim? Açık olmasına rağmen "Gizli Simgeler"de gözükmüyor.

Diğer sorununuza da yardım edebilirim istiyorsanız.

@513252 tam olarak anlayamadım diğer sorunu rica etsem bir videosunu veya fotoğrafını atabilir misiniz sorunun?
Nvidia Denetim Masası açık olmasına rağmen gizli simgelerde gözükmüyor ve sistemle beraber açılmıyor.
1673109885396.png

Eskiden gözüküyordu hocam, NVIDIA simgesi vardı. Sağ tıklayınca denetim masasını veya Geforce Experience uygulamasını açabiliyordum.
Sistem, sürücü veya uygulamayı güncellediyseniz veya sürümünü düşürdüyseniz olabilir öyle şeyler. İkinci olarak, aynı çözümü denetim masasında da yaparsanız sistem ile beraber açılır. İsterseniz uzaktan kontrol ile yardım edebilirim gizli simgeler konusunda.

Sistem, sürücü veya uygulamayı güncellediyseniz veya sürümünü düşürdüyseniz olabilir öyle şeyler. İkinci olarak, aynı çözümü denetim masasında da yaparsanız sistem ile beraber açılır. İsterseniz uzaktan kontrol ile yardım edebilirim gizli simgeler konusunda.
Güvenebileceğimi sanmıyorum, cihaz tamamen bana ait değil. Aynı durumu yapamıyorum, "NVIDIA Denetim Masası"nın dosya konumunu bulamadım. Ekran kartının belleğini Win+Ctrl+Shift+B kısayolunu kullanarak temizlemiştim, bu yüzden olabilir mi?

Güvenebileceğimi sanmıyorum, cihaz tamamen bana ait değil. Aynı durumu yapamıyorum, "NVIDIA Denetim Masası"nın dosya konumunu bulamadım. Ekran kartının belleğini Win+Ctrl+Shift+B kısayolunu kullanarak temizlemiştim, bu yüzden olabilir mi?
Hocam yöntemi tekrar hazırlayıp cevap olarak yazıyorum. Bu arada mesajda bahsettiğiniz tuşlara basarak ne olduğuna baktım "woow" dedim içimden😄. Bu arada oyunlarda performans yükseltiyorsa arada yapmak sürekli yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı