GeForce Experience çalışmama sorunu

Özcan D.

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 2-3 aydır saçma bir GeForce Experience sorunu yaşıyorum.

Aşağıdaki kısımdan "NVIDIA GeForce Experience" açmaya çalıştığımda mouse imleci yükleme iconu çok kısa süreli yanıp sönüyor fakat program açılmıyor. NVIDIA Denetim Masası'nda herhangi bir problem yok, direkt açıyor.
Adsız.png

Aşağıda da gördüğünüz gibi görev yöneticinde çalışıyor gösteriyor. Görev yöneticisinden çalışmayı durdurup tekrar açtığımda sorunsuz bir şekilde açılıyor fakat kapattığım an tekrar açmak için tekrar görev yöneticisinden durdurup açmam gerekiyor.
Screenshot_9.png

Experience sürümüm 3.20.4.14. Herhangi bir güncelleme yok.
Screenshot_10.png

Yönetici olarak çalıştırmayı denedim, bir işe yaramadı. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. 🙏

Merhaba bende bu sorunu yaşıyorumda simgeden açınca geforcu açılmıyor sadece görev yöneticisinden durdurup yönetici olarak masaüstü simgesinden açabiliyorum. Sorun çözüldüyse paylaşabilir misiniz?

Merhaba. Maalesef sorunum aynı şekilde devam ediyor. Görev yöneticisinden işlemi sonlandırdıktan sonra tekrar açarak ulaşabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı