Çözüldü GeForce Experience güncellemesi yaparken mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibrhmtrs

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bilgisayar uygulamaları kendi kendine kapatıyordu, bugün NVIDIA GeForce Experience güncellemesi yapmaya çalışırken mavi ekranla karşılaştım. Minidump dosyasını ekliyorum.

Birkaç gündür PC kendi kendine uygulamaları kapatıyor. Çoğu işimi de yarıda kesti, sorun çözümü için biraz araştırdım ama hala net bir çözüm bulamadım. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Minidump dosyası: 031322-10671-01.rar

Son düzenleme:
Çözüm
BIOS sürümünüz Eski. 2021 yılına ait sürüme güncelleyin.

İndirdiğiniz dosyayı, FAT32 olarak biçimlendirdiğiniz boş bir Flash belleğinize atın.
Bilgisayarı yeniden başlatarak videonun dakika 3:00'dan sonrasını izleyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İndirdiğiniz dosyayı, FAT32 olarak biçimlendirdiğiniz boş bir Flash belleğinize atın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Teşekkürler. Peki uygulamaların kendi kendine kapanma durumu da bundan dolayı mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı