GeForce Experience "kurulum devam edemiyor" hatası

PandaLes

Femtopat
Daha fazla  
Ne yaptıysam yapayım yine de bu hatayı alıyorum. Bu konu ile akalakı birkaç konu daha görmüştüm onları da denedim ama yine de o hatayı almaya devam ettim. Sizce ne yapmalıyım? Format atmak istemiyorum. :(

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (102).png
    Ekran Görüntüsü (102).png
    435,6 KB · Görüntüleme: 23
Son çare olarak DDU ile sürücüyü silip en baştan kurmayı deneyin.

Yüklemeye engel olabilecek bir antivirüs kullanıyor olabilir misiniz?

Son çare olarak DDU ile sürücüyü silip en baştan kurmayı deneyin.

Yüklemeye engel olabilecek bir antivirüs kullanıyor olabilir misiniz?
Hayır antivirüs uygulaması kullanmıyorum ama bu sorunu yaşadıktan sonra NVIDIA ile başlayan bütün dosyaları sildim sadece ProgramData'daki NVIDIA Corporation dosyasını silemedim ve GeForce Experience'ı yükleyemiyorum artık nedense :/
DDU ile sürücüyü silip nasıl en baştan kurabilirim peki?

Deneyin derim.
Hayır antivirüs uygulaması kullanmıyorum ama bu sorunu yaşadıktan sonra NVIDIA ile başlayan bütün dosyaları sildim sadece ProgramData'daki NVIDIA Corporation dosyasını silemedim ve GeForce Experience'ı yükleyemiyorum artık nedense :/
DDU ile sürücüyü silip nasıl en baştan kurabilirim peki?

Dediğiniz gibi DDU ile ekran kartının sürücüsünü sildim ve GeForce Experience'ı tekrar kurmaya çalışıyorum ama "KABUL ET VE YÜKLE"ye bastığımda exe kapanıyor ve hiçbir şey olmuyor/yüklemiyor. Ne yapmalıyım? :( (Daha önceden NVIDIA İle başlayan bütün dosyaları silmiştim o yüzden DDU'ya başvurdum)

Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok mutlu olurum saatlerdir Experience'ı yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor :(

Experience'dan önce sürücüyü kurmayı deneyelim isterseniz.

Yükleyicileri yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.
Dediğiniz gibi yaptım ama bir şey olmadı yine ''KABUL ET VE YÜKLE''ye bastığımda kapandı ve hiçbir şey yüklenmedi :(

Dediğiniz gibi yaptım ama bir şey olmadı yine ''KABUL ET VE YÜKLE''ye bastığımda kapandı ve hiçbir şey yüklenmedi :(
Sizce bunun bir başka çözümü var mıdır? Gerçekten çok mağdur kaldım ne yapacağımı bilemiyorum keşke birileri yardımcı olsa :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı