GeForce Experience "NVIDIA Kurulum Programı Başarısız" Hatası

DesmondHume

Hectopat
Herkese merhaba. GeForce Experience yeni güncelleme gelmiş ancak sabahtan beri aynı hatayı alıyorum. Bu hatanın çözümü nedir? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim beyler. Ayrıca Nvidia'nın kendi sitesindeki driver yükleme bölümünde de güncel driver 397.94 olarak gözüküyor. Yükle diyorum ama tam yüklerken yükleme başarısız deyip kapanıyor. Şu anki sürümüm 397.64. Çözemedim nedenlerini. Bir el atabilirseniz sevinirim anlayan arkadaşlar.
33464570_2034479799926657_1211425126751404032_o.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminiz 32 Bit ise, Nvidia bu işletim sistemlerine desteği sonlandırmış. Sorun bundan kaynaklı olabilir.

GeForce Experience üzerinden bazen bende hata alıyorum. nVidia sitesi üzerinden girip driver'i indirip o şekilde kurabilirsiniz. Yanlız arkadaşın bahsettiği durumda söz konusu tabiki.

DDU ile Nvidia GeForce Experience yazılımını kaldırabilirsin.
DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi

Sürücü güncellemelerini site üzerinden yapmanızı tavsiye ederim.
Sürücüleri Yükle | NVIDIA
Nvidia GeForce Experience video kaydı almak dışında pek bir avantaj sağlamıyor. Hatta geri bildirim için kullandığı 2-3 tane hizmet ve işlem ile sistem kaynağı kullanıyor.

Ayriyeten güncellemeleri bağlantıdaki forum sayfasından takip edebilirsiniz.
https://forums.geforce.com/default/board/33/geforce-drivers/
Genellikle yeni sürücüler Ayın 20-26 arasında çıkar. Bu bazı oyunlar için çıkan özel sürücüler olduğunda farklılık gösterebilir.

Nvidia GeForce Experience video kaydı almak dışında pek bir avantaj sağlamıyor.
Genellikle yeni sürücüler Ayın 20-26 arasında çıkar. Bu bazı oyunlar için çıkan özel sürücüler olduğunda farklılık gösterebilir.
Kesinlikle olumlu sonuç alacağına eminim.

Nvidia GeForce Experience video kaydı almak dışında pek bir avantaj sağlamıyor. Hatta geri bildirim için kullandığı 2-3 tane hizmet ve işlem ile sistem kaynağı kullanıyor.

Hocam NVİDİA'nın kendi sitesinde şu an güncel olan driver indiriyorum fakat kurulum başarısız oluyor.Şu an güncel olan sürüm 397.93 indirdim kurulumda yine hata verdi,bende şu an 397.64 sürümü var.Yani şöyle hem Geforce experience de bu hatayı alıyorum hemde kendi sitesinden indirdiğim zaman güncel sürümü kurmuyor.
İşletim sisteminiz 32 Bit ise, Nvidia bu işletim sistemlerine desteği sonlandırmış. Sorun bundan kaynaklı olabilir.

Yok hocam 64 bit sistemim.
İobit uninstaller ile bir tek bu sürümü kaldırıp Nvidia'nın sitesinden sürüm 397.94 indirsem olurmu arkadaşlar?
Adsız.jpg

Siteden güncel sürümü indirip kurmaya çalıştığımda da aldığım hata şu şekilde;
Adsız.jpg
Adsız1.jpg
Adsız2.jpg

Son düzenleme:
Hocam merhaba bende Nvidia Experience'de Güncelleme geldiğini gördüm ve yüklemeye çalıştığımda böyle hata ile karşılaştım.Normalde hep güncelleme yaparım.Hatta ondan önce program açılmayıp hata veriyordu bende kaldırıp tekrar kurdum.Sorun çözülmüştü.
Ekarn kartım gtx 1060 6 gb gamıng x yani güncellemesi sürekli gelen bir ekran kartı.
sorun için yardımcı olabilir misiniz.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    98,6 KB · Görüntüleme: 578
ddu ile temizlik yaptım olmadı nvidia'nın sitesindeki işlemleri yaptım gene olmadı 2. ss'de görünen yüklemeler olmuyor. Tek başına GeForce_Experience_v3.20.2.34 kurmaya çalıştığımda hata veriyo. sorunumun çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 385
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    31,3 KB · Görüntüleme: 138
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    28 KB · Görüntüleme: 128

Yeni konular

Geri