GeForce Experience optimize etmiyor

viceofhumanity

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx yok i9 yok monitör 60 hz
4060 ekran kartını yeni aldım. Şu an her şey Full de oynuyorum ama 30 FPS alıyorum biraz baktığıma göre en güzel optimizasyonu GeForce Experience yapıyormuş. Girdim GeForce'ye tıkladım Cyberpunk'a ama optimize et demesi gereken yerde oyun optimize edilemiyor erroru verdi. Diğer oyunlarımı da denedim hepsinde aynı sonucu aldım. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
4060 ekran kartını yeni aldım. Şu an her şey Full de oynuyorum ama 30 FPS alıyorum biraz baktığıma göre en güzel optimizasyonu GeForce Experience yapıyormuş. Girdim GeForce'ye tıkladım Cyberpunk'a ama optimize et demesi gereken yerde oyun optimize edilemiyor erroru verdi. Diğer oyunlarımı da denedim hepsinde aynı sonucu aldım. Ne yapmam lazım?

Güncel sürücüleri yüklediniz mi?

Oyun ayarlarından siz kısmayı deneyin. DLSS 3 var diye biliyorum onu kalite modunda açabilirsiniz diğer değerleri yükseğe ya da ortaya çekin. Cyberpunk 2077'yi ben de ultrada oynarken çok FPS'im yoktu ama optimize edilmiyor sorunu hakkında bir fikrim yok.

Başka forumlarda aynı konular açılmış onlara baktım silip yükleyince düzeliyormuş onu deniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı