YouTube'a yüzü göstermeden nasıl içerikler üretilebilir?

YouTuber olmak istiyorum. Yüzümü göstermeden hangi içerikler çekmek gerekli? Yardımcı olur musunuz?

İzleyiciyi sürükleyecek şekilde oyun videoları çekebilirsin. Mesela geçtiğimiz yıl yaşam simülasyonları çok tutulmuştu. Birebir oyun içi hayatı yaşıyormuş gibi konuşmalar yaparak video üretebilirsin tabii sadece bu videolar ile olmaz diğer arkadaşların önerilerini de okumak lazım.

İzleyiciyi sürükleyecek şekilde oyun videoları çekebilirsin. Mesela geçtiğimiz yıl yaşam simülasyonları çok tutulmuştu. Birebir oyun içi hayatı yaşıyormuş gibi konuşmalar yaparak video üretebilirsin tabii sadece bu videolar ile olmaz diğer arkadaşların önerilerini de okumak lazım.

Yorumun için teşekkür ederim. Ben aslında YouTube video cekiyorum. Tarih ilgili ama tutmadığı için konsepti değiştirmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumun için teşekkür ederim ben aslında YouTube fıdeo cekiyorum tarih ilgili ama tutmadığı için konseti değiştirmek istiyorum.

Anlatım kısmına daha çok yatkınsan yukarıda arkadaşın dediği gibi gündem ile ilgili videolar çekebilirsin bunun bir sürü örneği var oyun oynarken bir yandan konuşabilirsin kısaca podcast. İnsanlar ilgili olduğu konu hakkında başkalarının fikirlerini duymayı çok sever.

Oyun, bilgi, inceleme, gündem konularını değerlendirmek, eleştiri yapmak, bilgisayar programları eğitimleri vs. fikir almaktan ziyade sen ne yapmak istiyorsun, ilk değerlendireceğin husus bu olsun.

Benim pek bir yeteneğim yok. Konuşmayı doğru dürüst bilmem, tarih bilim PC gibi şeylerden anlamam. Komık eğlenceli yakısıklı bir de değilim. Bu yüzden burada ne içerik cekebilir yazdım.

Güncel konular ile alakalı bilgi videoları, tarih videoları, tutma ihtimali pek olmasa da oyun videoları.

Daha önce cektim bırak izlenmeyi 1 yılda 2 abonem oldu. O zamandan beri vıdeo cekmiyorum.

Geri
Yukarı