GeForce Experience oyun filtresi CS2'de çalışmıyor

Darfind

Centipat
Daha fazla  
İnternette gördüğüm adamlarda oyun filtresi çalışıyor. Gayet güzel ve canlı oluyor. Ama ben açmaya çalıştığımda olmuyor. Nasıl açabilirim?

Belirttiğim kodu oyunun başlangıç özellikleri kısmındaki yere yaz ve oyuna gir, çalışacaktır.

Kod:
-allow_third_party_software

Screenshot_3.png

Belirttiğim kodu oyunun başlangıç özellikleri kısmındaki yere yaz ve oyuna gir, çalışacaktır.

Kod:
-allow_third_party_software

Eki Görüntüle 1975875
Bu kodu yazarsanız rekabetçi modlara girdiğinizde uyarı verir ve güven faktörünüzü etkiler bilginiz olsun.
1697210031567.png

Bu konu için bir video çekmiştim zamanında CS2'de işe yararsa deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kodu yazarsanız rekabetçi modlara girdiğinizde uyarı verir ve güven faktörünüzü etkiler bilginiz olsun.
Eki Görüntüle 1975881

Bu konu için bir video çekmiştim zamanında CS2'de işe yararsa deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende bu kodu girdiğimde CS:GO'da uyarı veriyordu fakat CS2'de ne uyarı aldım, ne de güven faktörüm düştü. Kodda sıkıntı yok diye biliyorum.

Bende bu kodu girdiğimde CS:GO'da uyarı veriyordu fakat CS2'de ne uyarı aldım, ne de güven faktörüm düştü. Kodda sıkıntı yok diye biliyorum.
3. parti uygulamaların CS'ye erişimine yol açar ve sizi de ekstra olarak tehlikeye sokar bu kod. Hala çalışıyor ise işlevi de bu yöndedir ve risklidir, ben kullanılmasını pek önermiyorum. Zamanında kullandığımda topluluk sunucularında oynamak ve Faceit'e girmek için kullanıyordum yalnızca.

Yeni konular

Geri
Yukarı