GeForce Experience oyunları görmüyor

Ryones

Centipat
Arkadaşlar merhaba, öncelikle GeForce Experience yüklediğim oyunları görmüyor. Format atmadan önce görüyordu format attıktan sonra görmemeye başladı. Tekrardan format atıp kurulum yaptım yine görmüyor. Tara dediğim zaman oyun veya uygulama bulunamadı diyor. Aramızda bu sorunu yaşayıp çözümleyen biri yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, öncelikle GeForce Experience yüklediğim oyunları görmüyor. Format atmadan önce görüyordu format attıktan sonra görmemeye başladı. Tekrardan format atıp kurulum yaptım yine görmüyor. Tara dediğim zaman oyun veya uygulama bulunamadı diyor. Aramızda bu sorunu yaşayıp çözümleyen biri yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Oyuna gir ve oyunda Alt+Z tuşları ile oyun arayüzünü aç tanıyacaktır. Olmazsa oyunları tekrar kurmayı dene.

Son düzenleme:
Oyunlar korsansa tanımlayamayabilir.
Oyun korsan değil Format atmadan önce görüyordu zaten diye belirtmiştim
Oyuna gir ve oyunda Alt+Z tuşları ile oyun arayüzünü aç tanıyacaktır. Olmazsa oyunları tekrar kurmayı dene.
alt z yağtıgım zaman video çekebiliyorum ama hala giriş ekranında gözükmüyor :/
Experience üzerinden ayarlara tıkla ve "Oyunlar ve Uygulamalar" sekmesinden oyunların dizinlerini ekleyip de tarat.
bir oyunu o şekilde ekledim hiç bir şey değişmedi ! işareti çıkıyor tik olarak sol üstte bir ayar yapamıyorum

Geri
Yukarı