Çözüldü GeForce Experience son sürücü yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

st0mh3l

Centipat
Ekran kartım ASUS STRIX GTX 960 2 GB.
Şu an 528.02 sürücüsü yüklü ve kurulu ama GeForce Experience'de 528.24 diye sürücü var onu indiriyorum fakat hiçbir şey olmuyor.

Çözüm
Maalesef GeForce Experience üzerinde bu tür sorunlar olabiliyor. Çözümü ise belirtildiği üzere sürücüyü NVIDIA'nın websitesinden indirip manuel olarak kurmak.

Güncel NVIDIA sürücüleri için:
Manuel olarak web sitesinden yüklemeyi denedin mi?

NVIDIA'nın sitesinden kartımı aratıp manuel olarak yükledim sonra GeForce Experience de bu durum dikkatimi çekti indiriyorum indirme bitince tekrak aynı duruma geliyor. Sürücümde vs şu an sıkıntı yok ama daha yeni sürüm olarak gözüküyor o yüzden yüklemek istedim.
Not: Daha önce sürücüleri kaldırıp denedim bir şey fark etmedi.

Maalesef GeForce Experience üzerinde bu tür sorunlar olabiliyor. Çözümü ise belirtildiği üzere sürücüyü NVIDIA'nın websitesinden indirip manuel olarak kurmak.

Çözüm
NVIDIA'nın sitesinden kartımı aratıp manuel olarak yükledim sonra GeForce Experience de bu durum dikkatimi çekti indiriyorum indirme bitince tekrak aynı duruma geliyor. Sürücümde vs şu an sıkıntı yok ama daha yeni sürüm olarak gözüküyor o yüzden yüklemek istedim.
Not: Daha önce sürücüleri kaldırıp denedim bir şey fark etmedi.
DDU ile tamamen temilzeyip öyle dener misin?

DDU ile tamamen temilzeyip öyle dener misin?

Öyle yaptım zaten ama düzelmedi.

Maalesef GeForce Experience üzerinde bu tür sorunlar olabiliyor. Çözümü ise belirtildiği üzere sürücüyü NVIDIA'nın web sitesinden indirip manuel olarak kurmak.

Hocam ben normalde Google'a NVIDIA sürücü indir yazıp NVIDIA'nın sitesinden indiriyordum ama sorun devam ediyordu bu attığınız siteden indirip kurunca düzeldi. Yakın zamanda Windows 11'e geçtim onunda katkısı olabilir emin değilim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı