GeForce Experience Studio sürücüsünden oyun sürücüsüne geçilmiyor

TwoRuleMusic

Decapat
Daha fazla  
RAM
64
Ekran kartı
RXT 3060 Laptop
Dostlar selam. Alt tarafı Studio sürücüsünü kurup video gibi işlerimi yaparken bu sürücüye geçerim ümidiyle indirdim fakat şimdi diğer sürücüye geçiş yapamıyorum şaka gibi :D Bunun (TEMİZ KURULUM HARİCİ) bir çözümü var mı? Her defasında farklı sorunlarla canımı sıkıyor şu uygulama.

Screenshot_2.png

Dostlar selam. Alt tarafı Studio sürücüsünü kurup video gibi işlerimi yaparken bu sürücüye geçerim ümidiyle indirdim fakat şimdi diğer sürücüye geçiş yapamıyorum şaka gibi :D Bunun (TEMİZ KURULUM HARİCİ) bir çözümü var mı? Her defasında farklı sorunlarla canımı sıkıyor şu uygulama.

Eki Görüntüle 2051263

DDU ile şimdiki sürücüyü kaldırmanız gerek.

Üstte belirttim ama tekrar yazmam lazım sanırım. (TEMİZ KURULUM HARİCİ) dedim. Çünkü her böyle sorun çıktıkça DDU ile silip tekrar yüklüyorum ve her defasında daha saçma sorunlar çıkıyor. Ben her sorun çıktıkça DDU'ya mı başvurucam

Üstte belirttim ama tekrar yazmam lazım sanırım. (TEMİZ KURULUM HARİCİ) dedim. Çünkü her böyle sorun çıktıkça DDU ile silip tekrar yüklüyorum ve her defasında daha saçma sorunlar çıkıyor. Ben her sorun çıktıkça DDU'ya mı başvuracağım

Gördüm evet yazdığını temiz kurulum harici olmuyor kaldıracaksınız.

Driver switching özelliği zaten ne zaman değiştirseniz ötekini tekrar kuruyor, hızlı bir geçiş söz konusu değil. Çok edit vs. yapıyorsanız benim tavsiyem ya dual boot os yapmanız ya da biraz daha stabil olan studio driverlarında kalmanız. Game ready yeni çıkan, driver tarafında problem yaşayan oyunlar için iyi olabiliyor ama kayda değer bir fps farkı yaratmıyor.

Hocam olay o değil. Normalde o üç noktaya tıklayarak aralarında geçiş yapabiliyordum fakat studioyu yükledikten sonra direkt oyun sürücüsü gitti yani o üç noktaya basında oyun sürücüsünü göremiyorum

Hocam olay o değil. Normalde o üç noktaya tıklayarak aralarında geçiş yapabiliyordum fakat studioyu yükledikten sonra direkt oyun sürücüsü gitti yani o üç noktaya basında oyun sürücüsünü göremiyorum
geforce experience zaten tabiri caizse özürlü bir uygulama, o yüzden ben kullanmıyorum. Ha arada indirip bakıyorum düzelme var mı diye ama yok, aynısı.

Geri
Yukarı