GeForce Experience v1.7.0 Kurulum Hatası

K1NG

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Bilişim teknolojileri ve operatörlüğü
Geforce Experience v.1.7.0 kurulumunu yapmak istiyorum.
Ancak kurulum yaparken hata alıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

udu44.png

Sistemimde kurulu olan sürücüler.Bu sürücüleri sistemimden kaldırsam bile Geforce Experience tekrar farklı bir hata veriyor.

udu5g.png

Evet.

GTX 330m' ye dün kurayım dedim 331.65, benzer hata verdi. Sonra Opera'dan otomatik tanımayı seçtim, 331.65'i önerdi, bu sefer kurulum dosyasında "international" olarak geçti ismi. win8_international_whql_xXx.exe olarak. O dosya ile kurulum yaptığımda başarılı oldu.

Evet.

GTX 330m' ye dün kurayım dedim 331.65, benzer hata verdi. Sonra Opera'dan otomatik tanımayı seçtim, 331.65'i önerdi, bu sefer kurulum dosyasında "international" olarak geçti ismi. win8_international_whql_xXx.exe olarak. O dosya ile kurulum yaptığımda başarılı oldu.

Benim sürücülerim güncel işletim sistemim win 7 ben win8 teması kullanıyorum.
Geforce Experience'nin oyun ayarlarını optime etmesi ilgimi çektiğinden yüklemek istedim ama ne yaptıysam halen başaramadım :(

Ekran kartını yeni mi aldınız veya değiştirdiniz mi ?

Evet "İnternet Forum Kuralları" açık ve nettir. Kural ihlali ceza gerektirmektedir, bu yüzden daha özenli yazalım.

Leptop kullanıyorum leptopum daha yeni 1 yıl olmadı alalı. Geforce Experience programını oyunları optime ettiği için kurmak istiyordum ama çok yararı var mı acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faydası olmakta ama oyun için istiyorsanız Win 8 görünümünden kurtulup tamamiyle Win 8.1 e geçmelisiniz. Bu şekilde hem performans artışı yaşarsınız hem de daha güncel sürücülerle daha net görüntüler alırsınız.

Bence Win 8.1 e geçmen en mantıklı fakat geçmek istemiyorum dersen Windows 7'ni onarmayı denemelisin.

Faydası olmakta ama oyun için istiyorsanız Win 8 görünümünden kurtulup tamamiyle Win 8.1 e geçmelisiniz. Bu şekilde hem performans artışı yaşarsınız hem de daha güncel sürücülerle daha net görüntüler alırsınız.

Bence Win 8.1 e geçmen en mantıklı fakat geçmek istemiyorum dersen Windows 7'ni onarmayı denemelisin.

Teşekkür ederim windows 7'de hiç bir problem yok kullandığım tema orjinal windows 8 teması olduğundan bilgisayara zarar verdiğini düşünmüyorum.
Bilgisayara format attırmakta istemiyorum yoksa win8'e geçmek bende istiyorum neyse şu anlık idare edelim win8'e geçtiğim zaman düzelir umarım.
Yardımınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı