GeForce Experience ve Kontrol Paneli Birleşiyor: Nvidia App Nedir?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA App beta

NVIDIA, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklama ile birlikte NVIDIA Kontrol Paneli ve GeForce Experience’in yerini alacak NVIDIA App’i duyurmuş ve beta sürümünü kullanıma sunmuştu. Peki NVIDIA App ile neler yapabiliyoruz? NVIDIA App Özellikleri Yeni kontrol yazılımı, şu anda GeForce Experience ile yapabildiğiniz her şeyi bünyesinde barındırıyor. Hatta bu sebeple GeForce Experience bilgisayarınızda kuruluysa, NVIDIA App’i kurduğunuzda […]

Devamı: GeForce Experience ve Kontrol Paneli Birleşiyor: Nvidia App Nedir?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Nvidia App güzel bir gelişme.

Umarım şu oyunlardaki FPS, GPU kullanımı ve CPU sıcaklığı gibi değerleri gösteren yer güncellenir ileride malum CPU sıcaklığı vs. gösterilmiyor Nvidia App veya normal GFE uygulamasında. Oraya MSI Afterburner kadar gelişmiş birşey beklemiyorum ama şimdi ki gibi kötü arayüzde göstergelerde Nvidia'ya ya yakışmıyor.

Umarım şu oyunlardaki FPS, GPU kullanımı ve CPU sıcaklığı gibi değerleri gösteren yer güncellenir ileride malum CPU sıcaklığı vs. gösterilmiyor NVIDIA App veya normal gfe uygulamasında. Oraya MSI Afterburner kadar gelişmiş bir şey beklemiyorum ama şimdi ki gibi kötü arayüzde göstergelerde NVIDIA'ya ya yakışmıyor.

GeForce Experience'ın göstergeleri çok daha güzeldi.

Program stabil çalışıyor mu acaba? Ona göre indirip bununla devam etmeyi düşünüyorum, mevcut GeForce Experience ile bazı sorunlar yaşıyorum çünkü

Geri
Yukarı