GeForce Experience Watch Dogs 2'yi optimize edemiyor ve Mafia 3 Definitive Edition'ı bulamıyor

KevinLevrone

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün laptopuma GeForce Experience indirdim ve diskimi tarattım Watch Dogs 2'yi buldu ama oyun optimize edilemiyor. Sistemimde Mafia 3 Definitive Edition olmasına rağmen GeForce Experience oyunu bulamıyor. Biliyorsunuz optimizasyonu çok kötü oyunun, ben optimize etmek istiyorum ama bir türlü bulamıyor GeForce Experience. Nasıl optimize edip bulurum Mafia 3 Definitive Edition'ı? Bir de nasıl Watch Dogs 2'yi optimize ederim?
Windows 10.
AMD Ryzen 5 3500U.
8 GB RAM.
256 GB M.2 SSD.
MX230 2 GB ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün laptopuma GeForce Experience indirdim ve diskimi tarattım Watch Dogs 2'yi buldu ama oyun optimize edilemiyor. Sistemimde Mafia 3 Definitive Edition olmasına rağmen GeForce Experience oyunu bulamıyor. Biliyorsunuz optimizasyonu çok kötü oyunun, ben optimize etmek istiyorum ama bir türlü bulamıyor GeForce Experience. Nasıl optimize edip bulurum Mafia 3 Definitive Edition'ı? Bir de nasıl Watch Dogs 2'yi optimize ederim?
Windows 10.
AMD Ryzen 5 3500u.
8 GB RAM.
256 GB M.2 SSD.
MX230 2 GB ekran kartı.

Hayır kesinlikle GeForce Experience kadar kötü bir program yok boş verin optimize etmekten kastığı bile bile yok. 920MX kartımla Watch Dogs 2 de 1024x768P de 30FPS anca alabiliyorum GeForce'e. Ayalarları gidip yükseğe çekiyor. Kesinlikle GeForce'e. Önermem ayarları kendiniz yapın.

Windows 10.
AMD Ryzen 5 3500U.
8 GB RAM.
256 GB M.2 SSD.
MX230 2 GB ekran kartı.
Optimize edilemiyor derken ayarlara ulaşılamıyor tarzında bir hata mı veriyor ?

Korsansa normal.
Hepsi orijinal. Hiçbir korsan yazılım ve uygulama kullanmıyorum. Her şey orijinal.
Optimize edilemiyor derken ayarlara ulaşılamıyor tarzında bir hata mı veriyor ?
Bu oyun optimize edilemiyor diyor.
Hayır kesinlikle GeForce Experience kadar kötü bir program yok boş verin optimize etmekten kastığı bile bile yok. 920MX kartımla Watch Dogs 2 de 1024x768P de 30FPS anca alabiliyorum GeForce'e. Ayalarları gidip yükseğe çekiyor. Kesinlikle GeForce'e. Önermem ayarları kendiniz yapın.
Hocam çoğu kişi memnun kalmış da ondan sordum mafia 3 definitive edition zaten optimizasyonu çöp olan bir oyun nvidia GEFORCE experience ile optimize edince iyi oluyormuş dediler ama bulamıyorum.

Hepsi orijinal. Hiçbir korsan yazılım ve uygulama kullanmıyorum. Her şey orijinal.

Bu oyun optimize edilemiyor diyor.

Hocam çoğu kişi memnun kalmış da ondan sordum Mafia 3 Definitive Edition zaten optimizasyonu çöp olan bir oyun NVIDIA GeForce Experience ile optimize edince iyi oluyormuş dediler ama bulamıyorum.

Şahsen GeForce Experience optimizasyon konusun da bana göre iyi değil ya da benim kartım çok zayıf olduğu için bu kadar kötü optimizasyon yapıyor olabilir.

Geri
Yukarı