GeForce GT 220 Intel E4500 sistem Windows 10 kurulmalı mı?

ChappieSs

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben bilgisayarımı Windows 10 işletim sistemine yükseltmeyi planlıyorum fakat kafamda sorular var.

-4 GB RAM.
-GeForce GT 220 ekran kartı.
-ASUS P5LD2 SE anakart.
-Intel Core 2 Duo CPU E4500 2.20GHz

Sistemimi belirttim herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım veya oyunlarda FPS bazında artış yaşar mıyım? bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
E8500 - 4 GB RAM - HDD ile Windows 10 kullanmıştım, öyle çok da yavaş değil fakat önerim SSD aldıktan sonra Windows 10 kurmanız. Ben şu anda Q9400 - 4 GB RAM- SSD ile Windows 10'u çok rahat kullanıyorum, hiçbir sorun / sıkıntı / çökme / kasma / donma / mavi ekran almadım bu zamana kadar. 4 GB RAM ile sınır ve sınırında altında oyun bile oynuyorum. GTA 5'te mesela RAM kaynaklı drop yemiyorum :)

HDD varsa hiç bulaşmayın. 8.1 de kalın ama eğer isterseniz 7'ye geçersiniz.
Pekiya SSD alıp yükseltsem bir sıkıntı olurmu?
E8500 - 4 GB RAM - HDD ile Windows 10 kullanmıştım, öyle çok da yavaş değil fakat önerim SSD aldıktan sonra Windows 10 kurmanız. Ben şu anda Q9400 - 4 GB RAM- SSD ile Windows 10'u çok rahat kullanıyorum, hiçbir sorun / sıkıntı / çökme / kasma / donma / mavi ekran almadım bu zamana kadar. 4 GB RAM ile sınır ve sınırında altında oyun bile oynuyorum. GTA 5'te mesela RAM kaynaklı drop yemiyorum :)
Teşekkürler SSD alıp deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı