GeForce GT 730 kaç para eder?

ömerali53

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba hazır kasa satın aldım 1 hafta önce çok bilgimde yoktu. Ekran kartları hakkında aldığım sistemde GeForce GT 730 varmış ama iyi bir ekran kartı değilmiş. Ben şimdi onu satmaya kalksam sahibindende falan kaça satabilirim? Ayrıyeten onun yerine hangi ekran kartını almalıyım? Uygunundan WWE 2K22 falan oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer hazır kasa aldıysan GT1030'a takılan işlemci de muhtemelen kötüdür. Ekran kartı önerebilmemiz için bütçeni ve işlemcini bilmemiz gerekiyor. Bütçeniz ve işlemciniz nedir? Bir de anakartınız nedir? Muhtemelen bu sistem uğraştırır gibi duruyor. Eğer iade hakkınız varsa sistemi iade etmenizi tavsiye ediyorum.

Eğer hazır kasa aldıysan GT1030'a takılan işlemci de muhtemelen kötüdür. Ekran kartı önerebilmemiz için bütçeni ve işlemcini bilmemiz gerekiyor. Bütçeniz ve işlemciniz nedir? Bir de anakartınız nedir? Muhtemelen bu sistem uğraştırır gibi duruyor. Eğer iade hakkınız varsa sistemi iade etmenizi tavsiye ediyorum.

Intel Core i 7
16 GB RAM
256 GB SSD
1 GB HDD

Keşke almadan önce sorsaydınız. Eğer ikinci el aldıysanız o kartı satmanız zor olabilir çünkü çok eski bir kart ve günümüzü geçtim 10 yıllık oyunları bile oynatmada sorun yaşatır. 720p çözünürlükte anca 30 FPS civarı alabilirsiniz. Eğer ikinci el almadıysanız ve internetten aldıysanız iade etmenizi ve buraya bütçe belirterek konu açarak tavsiye almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı